Úvod » Sezona 2023/2024

První jarní výhra přišla až ve třetím zápase

publikováno 24.08.2023 (aktualizováno 09.04.2024)

Jaro jsme neodstartovali dobře. V prvním zápase jsme prohráli doma s Braškovem B 2:3, pak jsme po penaltovém rozstřelu nestačili na Libušín B a prvního jarního vítězství jsme se tak dočkali až doma proti Meteoru Pletený Újezd. Vzhledem k tomu, že jsme hráli s třemi nejhůře tabulkově postavenými týmy, je jedno vítězství opravdu málo.

19. kolo - 6. 4. 2024

SK Běleč - Meteor Pletený Újezd  5:2  (4:1)

Gól a asistence: 13. Luboš Diviš (Filip Trousil), 29. Michal Rábl (Jiří Hejda), 33. Karel Fejfar z pen., 35. Luboš Diviš, 90. Luboš Diviš z pen.

Žluté karty: Karel Fejfar, Filip Trousil

Sestava: Petr Šnobl - Jiří Smrž, Marek Dvořák, Jiří Hejda, Alexandr Kotora - Michal Rábl, Filip Trousil, Karel Fejfar, Ladislav Sádlo - Luboš Diviš, Lukáš Novotný. Hokejově střídali: Lukáš Čáp, Jakub Lachman, Matěj Paur, Štěpán Šnobl.

Výsledky ostatních zápasů 19. kola: Stochov - Kamenné Žehrovice 2:3 pk, Slavoj Kladno B - Buštěhrad 2:4, Novoměstský Kladno - Velká Dobrá B 4:1, Slovan Kladno - Braškov B 1:4, Hřebeč B - Libušín B 8:0.

18. kolo - 31. 3. 2024

Baník Libušín B - SK Běleč   3:2 pk  (1:2)

Gól a asistence: 10. Filip Trousil30. Jiří Hejda (Luboš Diviš)

Žluté karty: Karel Fejfar, Jiří Smrž

Sestava: Petr Šnobl - Jiří Smrž, Lukáš Čáp, Marek Dvořák, Alexandr Kotora (79. Jakub Lachman) - Michal Rábl, Filip Trousil (67. Štěpán Šnobl), Karel Fejfar, Ladislav Sádlo - Luboš Diviš, Jiří Hejda (89. Matěj Paur)..

Výsledky ostatních zápasů 18. kola: Braškov B - Hřebeč B 0:8, Bratronice - Slavoj Kladno B 1:0 pk, Novoměstský Kladno - Slovan Kladno 3:0 kontumačně, Pletený Újezd - Stochov 1:2, Velká Dobrá B - Buštěhrad 5:4 pk.

17. kolo - 23. 3. 2024

SK Běleč - SK Braškov B  2:3  (1:2)

Gól a asistence: 30. Karel Fejfar z pen. (Jiří Hejda), 56. Ladislav Sádlo (Jiří Hejda)

Žluté karty: Karel Fejfar

Sestava: Petr Šnobl - Jiří Smrž, Ondřej Tyburec (Jakub Lachman), Marek Dvořák, Alexandr Kotora - Michal Rábl, Vojtěch Bureš, Karel Fejfar, Ladislav Sádlo - Karel Mach, Jiří Hejda..

Výsledky ostatních zápasů 17. kola: Buštěhrad - Bratronice 2:0, Stochov - Libušín B 6:1, Slavoj Kladno B - Kamenné Žehrovice 2:1, Slovan Kladno - Velká Dobrá B 5:3, Hřebeč B - Novoměstský Kladno 8:3.

2. kolo - 12. 11. 2023

Slovan Kladno - SK Běleč  5:3  (2:2)

Gól a asistence: 30. Karel Fejfar z pen. (Jiří Hejda), 35. Jiří Hejda (Ladislav Sádlo), 60. Karel Fejfar (Jiří Hejda)

Žluté karty: Ladislav Sádlo, Miroslav Tyburec

Sestava: Petr Šnobl - Miroslav Tyburec, Vojtěcxh Bureš, Marek Dvořák, Alexandr Kotora - Karel Mach, Michal Rábl, Karel Fejfar, Ladislav Sádlo - Štěpán Šnobl (46. Zdeněk Trousil), Jiří Hejda..

Výsledky ostatních zápasů 2. kola: Libušín B - Slavoj B 3:2, Kamenné Žehrovice - Bratronice 2:3, Pletený Újezd - Buštěhrad 0:3, Novoměstský B - Stochov 3:4, Velká Dobrá B - Hřebeč B 2:3, Braškov B - volno

1. kolo - 4. 11. 2023

SK Běleč - SK Hřebeč B  1:13  (0:1)

Gól a asistence: Marek Dvořák (Jiří Hejda)

Žlutá karta: Filip Trousil

Sestava: Petr Šnobl - Lukáš Čáp (65. Jiří Smrž), Vojtěcxh Bureš, Marek Dvořák, Alexandr Kotora - Michal Rábl, Filip Trousil, Karel Fejfar, Ladislav Sádlo - Karel Mach, Jiří Hejda..

Výsledky ostatních zápasů 1. kola: Bratronice - Pletený Újezd 2:1 pk, Stochov - Slovan Kladno 0:2, Buštěhrad - Libušín B 4:0, Slavoj Kladno B - Braškov B 1:4, Kamenné Žehrovice - Velká Dobrá B 2:4, Novoměstský volno.

13. kolo - 28. 10. 2023

SK Běleč - Čechie Velká Dobrá B  0:9  (0:1)

Gól a asistence: ---

Žlutá karta: ---

Sestava: Václav Fejfar - Miroslav Tyburec (62. Dušan Kraus), Vojtěcxh Bureš, Marek Dvořák, Alexandr Kotora - Michal Rábl, Karel Hykl, Karel Fejfar, Ladislav Sádlo - Lukáš Novotný (60. Karel Mach), Jiří Hejda..

Výsledky ostatních zápasů 13. kola: Novoměstský Kladno - Slavoj Kladno B 6:1, Hřebeč B - Stochov 6:1, Libušín B - Bratronice 0:3, Braškov B - Buštěhrad 2:3 pk, Pletený Újezd - Kamenné Žehrovice 0:3, Slovan Kladno volno.

12. kolo - 21. 10. 2023

Baník Stochov - SK Běleč  1:2  (1:0)

Gól a asistence: 58. Vojtěch Bureš (Filip Trousil)86. Vojtěch Bureš (Filip Trousil).

Žlutá karta: Karel Fejfar, Filip Trousil, Vojtěch Bureš

Sestava: Petr Šnobl - Miroslav Tyburec, Vojtěcxh Bureš, Marek Dvořák, Alexandr Kotora - Michal Rábl, Filip Trousil, Karel Fejfar, Ladislav Sádlo - Luboš Diviš (47, Dušan Kraus), Jiří Hejda..

Výsledky ostatních zápasů 12. kola: Bratronice - Braškov B 10:3, Buštěhrad - Novoměstský Kladno 6:1, Slavoj Kladno B - Slovan Kladno 4:3 pk, Kamenné Žehrovice - Libušín B 4:1, Velká Dobrá B - Pletený Újezd 5:2. Hřebeč B volno

11. kolo - 14. 10. 2023

SK Běleč  volno

Výsledky ostatních zápasů 11. kola: Stochov - Belká Dobrá B 0:5, Braškov B - Kamenné Žehrovice 2:1 pk, Novoměstský Kladno - Bratronice 7:2, Libušín B - Pletený Újezd 1:2, Hřebeč B - Slavoj Kladno B 4:0, Slovan Kladno - Buštěhrad 4:6.

10. kolo - 8. 10. 2023

Slavoj Kladno B - SK Běleč  4:1  (4:1)

Gól a asistence: 31. Filip Trousil.

Žlutá karta: Michal Rábl

Sestava: Petr Šnobl - Jiří Smrž, Lukáš Čáp, Jiří Hejda, Alexandr Kotora - Michal Rábl, Filip Trousil, Karel Fejfar, Ladislav Sádlo - Luboš Diviš, Karel Mach..

Výsledky ostatních zápasů 10. kola: Buštěhrad - Hřebeč B 2:1, Bratronice - Slovan Kladno 0:4, Pletený Újezd - Braškov B 9:0, Velká Dobrá B - Libušín B 6:0, Kamenné Žehrovice - Novoměstský Kladno 1:3, Stochov měl volnoi.

9. kolo - 30. 9. 2023

SK Běleč - SK Buštěhrad  2:1  (0:0)

Gól a asistence: 55. Luboš Diviš (Karel Fejfar), 89. Jiří Hejda (Petr Šnobl).

Žluté karty: Michal Rábl, Filip Trousil

Sestava: Petr Šnobl - Lukáš Čáp, Ondřej Tyburec, Vojtěch Bureš, Alexandr Kotora - Michal Rábl, Filip Trousil (88. Lukáš Novotný), Karel Fejfar, Ladislav Sádlo - Luboš Diviš, Jiří Hejda..

Prvního tříbodového vítězství jsme se dočkali překvapivě proti vedoucímu týmu tabulky. O našem vítězství rozhodl minutu před koncem po samostatné akci Jiří Hejda. Předtím otevřel skóre v 55. minutě po centru Karla Fejfara Luboš Diviš. Hosté dokázali pět minut před koncem vyrovnat na 1:1, ale na naši druhou trefu už odpovědět nestačili.

Výsledky ostatních zápasů 9. kola: Braškov B - Libušín B 2:3 pk, Stochov - Slavoj Kladno B 3:4 pk, Novoměstský Kladno - Pletený Újezd 3:2, Slovan Kladno - Kamenné Žehrovice 9:1, Hřebeč B - Bratronice 8:0.

8. kolo - 23. 9. 2023

AFK Bratronice - SK Běleč 5:1  (3:1)

Gól a asistence: 32. Jiří Hejda (Ladislav Sádlo).

Žluté karty: ---.

Sestava: Petr Šnobl - Jiří Smrž, Marek Dvořák, Vojtěch Bureš, Alexandr Kotora - Michal Rábl, Karel Hykl, Karel Fejfar, Ladislav Sádlo - Miroslav Tyburec, Jiří Hejda..

Proti Bratronicím jsme nastoupili se třemi zraněnými hráči a zejména ve druhém poločase to na našem výkonu bylo hodně znát. Domácí neproměnili ještě několik šancí a díky tomu jsme si neodvězli ještě větší debakl.

Výsledky ostatních zápasů 8. kola: Buštěhrad - Stochov 10:1, Pletený Újezd - Slovan Kladno 4:1, Kamenné Žehrovice - Hřebeč B 3:8, Velká Dobrá B - Braškov B 4:2, Libušín B - Novoměstský Kladno 2:4, Slavoj Kladno měl volno.

7. kolo - 16. 9. 2023

SK Běleč - SK Kamenné Žehrovice  1:2 pk (0:1)

Gól a asistence: 58. Marek Dvořák z pen. (Filip Trousil).

Žluté karty: Ladislav Sádlo, Marek Dvořák, Luboš Diviš, Filip Karhart.

Sestava: Petr Šnobl - Ladislav Sádlo, Marek Dvořák, Vojtěch Bureš, Alexandr Kotora - Michal Rábl, Filip Kerhart (46. Filip Trousil), Karel Fejfar, Karel Hykl - Luboš Diviš, Jiří Hejda..

Proti Kamenným Žehrovicím jsme byli blízko vítězství, když v poslední minutě utkání vyrazil střelu Luboše Diviše z prázdné branky obránce hostujícího mužstva rukou. Bohužel nařízenou penaltu Marek Dvořák neproměnil a v následujícím penaltovém rozstřelu ho napodobili i Vojtěch Bureš a Filip Trousil.

Výsledky ostatních zápasů 7. kola: Stochov - Bratronice 4:5 pk, Novoměstský - Braškov 6:0, Slavoj Kladno B - Velká Dobrá B 1:3, Slovan Kladno - Baník Libušín 5:1, Hřebeč B - Pletený Újezd 9:1. Buštěhrad měl volno.

6. kolo - 10. 9. 2023

Meteor Pletený Újezd - SK Běleč   6:1 (2:0)

Gól a asistence: 76. Luboš Diviš (Karel Fejfar).

Žlutá karta: Karel Fejfar.

Sestava: Petr Šnobl - Jiří Smrž, Marek Dvořák, Vojtěch Bureš, Alexandr Kotora - Michal Rábl, Filip Kerhart, Karel Fejfar, Ladislav Sádlo - Luboš Diviš, Lukáš Novotný.

Střídali: Karel Hykl a Miroslav Tyburec.

V Pleteném Újezdě jsme předvedli strašný výkon a po zásluze jsme odjeli s debaklem. Většímu přídělu ještě zabránil několika vynikajícími zákroky Petr Šnobl.

Výsledky ostatních zápasů 6. kola: Braškov B - Slovan Kladno 2:5, Buštěhrad - Slavoj Kladno B 4:0, Kamenné Žehrovice - Stochov 4:2, Libušín B - Hřebeč B 2:3, Velká Dobrá B - Novoměstský Kladno 6:2, Bratronice volno.

5. kolo - 2. 9. 2023

SK Běleč - Baník Libušín B  5:4 pk (3:4)

Góly a asistence: 12. Jiří Hejda, 36. Marek Dvořák z penalty (Jiří Hejda), 41. Jiří Hejda, 75. Marek Dvořák z penalty (Jiří Hejda)..

Žluté karty: Karel Hykl, Richard Šálený, Ladislav Sádlo.

Sestava: Petr Šnobl - Jiří Smrž, Marek Dvořák, Karel Hykl, Ladislav Sádlo - Michal Rábl, Richard Šálený, Karel Fejfar, David Trousil (62. Miroslav Tyburec) - Karel Mach (75. Dušan Kraus), Jiří Hejda.

Výsledky ostatních zápasů 5. kola: Buštěhrad - Velká Dobrá B 4:2, Stochov - Pletený Újezd 6:1, Slavoj Kladno - Bratronice 4:5 pk, Slovan Kladno - Novoměstský Kladno 1:0 pk, Hřebeč B - Braškov B 7:2. Kamenné Žehrovice volno.

4. kolo - 26. 8. 2023

SK Braškov B - SK Běleč  4:2 (1:1)

Góly a asistence: 40. Jiří Hejda (Karel Hykl), 63. Marek Dvořák z penalty (Jiří Hejda).

Žluté karty: ---

Sestava: Petr Šnobl - Jiří Smrž, Marek Dvořák, Vojtěch Bureš, Alexandr Kotora - Ladislav Sádlo, Vojtěch Šašek, Karel Hykl, Dušan Kraus - Jiří Hejda.

Na Braškov jsme přijeli pouze v deseti a do 65. minuty jsme drželi vyrovnaný stav. Pak se zranil Alexandr Kotora a v devíti jsme inkasovali gól na 3:2. Při sanze o vyrovnání jsme čtvrtý gól dostali v poslední minutě utkání, když už jsme všechny síly dali do útoku.

Výsledky ostatních zápasů 4. kola: Bratronice - Buštěhrad 0:2, Novoměstský Kladno - Hřebeč B 3:1, Velká Dobrá B - Slovan Kladno 2:1 pk, Libušín B - Stochov 7:1, Kamenné Žehrovice - Slavoj Kladno B 3:5, Pletený Újezd měl volno.

3. kolo - 19. 8. 2023

SK Běleč - TJ Novoměstský Kladno  2:4 (1:2)

Góly a asistence: 43. Marek Dvořák (Filip Trousil), 84. Marek Dvořák (Filip Trousil).

Žluté karty: Karel Fejfar

Sestava: Jiří Smrž - Ladislav Sádlo, Marek Dvořák, Ondřej Tyburec, Alexandr Kotora - Vojtěch Šašek, Karel Fejfar (62. Miroslav Tyburec) , Richard Šálený, Filip Trousil - Luboš Diviš, Jiří Hejda.

Odstartovala nová sezona, ale nám se úvodní utkání nevydařilo. Na domácím hřišti jsme nestačili na Novoměstský Kladno. Po půlhodině hry jsme prohrávali 0:2, ale před poločasem snížil po faulu na Filipa Trousila z přímého kopu Marek Dvořák na 1:2. Tento stav vydržel až do 82. minuty, kdy přidali hosté třetí gól. Hned za dvě minut potrestal další faul na Filipa Trousila opět z přímého kopu Marek Dvořák, ale v nastaveném čase měli poslední slovo opět hosté.

Výsledky ostatních zápasů 3. kola: Stochov - Braškov B 3:0 kontumačně, Buštěhrad - Kamenné Žehrovice 7:0, Bratronice - Velká Dobrá B 1:2, Slavoj Kladno B - Pletený Újezd 3:2, Hřebeč B - Slovan Kladno 5:0, Libušín měl volno.