Úvod » Sezona 2021/2022

Obrovská ostuda v Kamenných Žehrovicích

publikováno 25.04.2022 (aktualizováno 07.06.2022)

Zoufalý výkon a obrovská ostuda. Nic jiného se k zápasu v Kamenných Žehrovicích napsat nedá.

24. kolo  sezony 2021/2022 - 4. 6. 2022

SK Kamenné Žehrovice - SK Běleč  9:0 (5:0)

Žluté karty: ---

Sestava SK Běleč: Jiří Smrž - Karel Fejfar (57. Karel Hykl), Marek Dvořák, Vojtěch Bureš (31. Lukáš Novotný), Ladislav Sádlo - Michal Rábl, Filip Kerhart, Richard Šálený, Alexandr Kotora - Luboš Diviš, Jiří Hejda.

Výsledky ostatních zápasů 24. kola: Bratronice - Slavoj Kladno 2:1 pk, Kačice - Lhota B 7:2, Tuchlovice B - Dubí 7:2, Hřebeč B - Velká Dobrá B 0:2, Velké Přítočno B a Braškov B měly volno.

Výsledky 23. kola: Slavoj Kladno - Kamenné Žehrovice 8:4, Dubí - Bratronice 3:6, Braškov B - Kačice 3:0 kontumačně, Velká Dobrá B - Tuchlovice B 3:5, Lhota B - Hřebeč B 2:8. Běleč a Velké Přítočno B měly volno.

Výsledky 22. kola: Slavoj Kladno - Dubí 8:3, Kačice - Velké Přítočno B 1:5, Bratronice - Velká Dobrá B 5:2, Tuchlovice B - Lhota B 2:1, Hřebeč B - Braškov B 2:4. Běleč a Kamenné Žehrovice měly volno.

21. kolo  sezony 2021/2022 - 14. 5. 2022

SK Běleč - Sokol Kačice  4:1 (2:0)

Gól a asistence: Jiří Hejda (Alexandr Kotora), Alexandr Kotora (Ladislav Sádlo), Luboš Diviš (Ladislav Sádlo), Marek Dvořák (Ladislav Sádlo)

Sestava SK Běleč: Petr Šnobl - Jiří Smrž (67. Karel Fejfar), Marek Dvořák, Vojtěch Bureš, František Kougl - Ladislav Sádlo, Karel Hykl, Michal Šálený, Alexandr Kotora - Luboš Diviš, Jiří Hejda.

Proti poslednímu týmu tabulky jsme konečně vyhráli za tři body, což se nám naposledy povedlo v prvním jarním kole na hřišti Lhoty. Hosté nám to dost usnadnili, protože přijeli pouze s deseti hráči a jedenáctý je doplnil po dvaceti minutách hry. Do vedení nás dostal ve 34. minutě Jiří Hejda, když dorazil střelu Alexandra Kotory. Pět minut před koncem prvního poločasu pak právě Alexandr Kotora zvýšil po nahrávce Ladislava Sádla na 2:0. Po přestávce so prosadili ještě Luboš Divi a Marek Dvořák po centrech Ladislava Sádla a deset minut před koncem zápasu se dočkali gólu i hosté.

Výsledky ostatních zápasů 21. kola: Velká Dobrá B - Slavoj Kladno 4:0, Dubí - Kamenné Žehrovice 3:4 pk, Braškov B - Tuchlovice B 1:2 pk, Lhota B - Bratronice 0:4, Velké Přítočno B - Hřebeč B 0:12.

20. kolo  sezony 2021/2022 - 8. 5. 2022

SK Hřebeč B - SK Běleč  7:1 (4:0)

Gól a asistence: Alexandr Kotora (František Kougl)

Žlutá karta: Filip Kerhart

Sestava SK Běleč: Petr Šnobl - Jiří Smrž (46. František Kougl), Marek Dvořák, Vojtěch Bureš, Petr Kratochvíl - Ladislav Sádlo, Richard Šálený (46. Lukáš Volf), Filip Kerhart, Alexandr Kotora - Luboš Diviš, Jiří Hejda.

Po dobrém výkonu proti Tuchlovicím B jsme ve Hřebči předvedli velmi špatný výkon. Domácím jsme vůbec nestačili a můžeme být rádi, že jsme nedostali mnohem víc gólů. Hřebeč hrála s velkou chutí a vytvářela si jednu šanci za druhou. Náš jediný gól vstřelil po přihrávce Františka Kougla Alexandr Kotora.

Výsledky ostatních zápasů 20. kola: Slavoj Kladno - Lhota B 5:3, Bratronice - Braškov B 2:3, Dubí - Velůká Dobrá B 9:3, Tuchlovice B - Velké Přítočno B 9:0. Kamenné Žehrovice a Kačice měly volno.

19. kolo  sezony 2021/2022 - 30. 4. 2022

SK Běleč - AFK Tuchlovice B  1:2 (0:2)

Góly a asistence: Ladislav Sádlo (Jiří Hejda)

Žlutá karty: ---

Sestava SK Běleč: Petr Šnobl - Alexandr Kotora, Marek Dvořák, Vojtěch Bureš, Petr Kratochvíl - Ladislav Sádlo, Karel Hykl, Filip Kerhart, Vojtěch Pospíšil (46. Ondřej Tyburec) - Luboš Diviš, Jiří Hejda.

Tuchlovice začaly velice aktivně a první půlhodinu byly jasně lepším týmem a zaslouženě se dostaly do vedení. V poslední patnáctiminutovce prvního poločasu jsme vyrovnali hru a byli jsme blízko vyrovnání. Bohužel hlavička Luboše Diviše skončila na břevně. Vzápětí hosté odskočili na rozdíl dvou gólů. Ve druhém poločase jsme byli více než vyrovnaným soupeřem a vytvářeli jsme si i gólové šance. V 61. minutě navíc snížil Ladislav Sádlo na rozdíl jediného gólu a vzápětí rozhodčí odpustil jasnou červenou kartu hostujícímu brankáři. Přesto jsme bojovali až do konce, ale štěstí stálo na tuchlovické straně. Zejména při další šanci Luboše Diviše, kdy míč trefil na brankové čáře nohu gólmana.

Výsledky ostatních zápasů 19. kola: Braškov B - Slavoj Kladno 1:2, Velké Přítočno B - Bratronice 1:2 pk, Lhota B - Dubí 2:1pk, Velká Dobrá B - Kamenné Žehrovice 3:2, Kačice a Hřebeč B měly volno.

18. kolo  sezony 2021/2022 - 23. 4. 2022

AFK Bratronice - SK Běleč  1:0 pk

Góly a asistence: ---

Sestava SK Běleč: Petr Šnobl - Jiří Smrž, Marek Dvořák, Vojtěch Bureš, ladislav Sádlo - Michal Rábl (34. Alexandr Kotora), Filip Trousil, Richard Šálený (68. Michal Šálený), David Trousil (34. Filip Kerhart) - Luboš Diviš, Jiří Hejda.

V Bratronicích se nám po herní stránce vydařil první poločas, ve kterém jsme si vypracovali minimálně pět stoprocentních gólových šancí. Bohužel jsme propadli v koncovce, když jsme ani jednu nedokázali proměnit. Navíc se ve 34, minutě zranili oba krajní záložníci David Trousil a Michal Rábl. Ve druhém poločase domácí vyrovnali hru a vypracovali si také několik šancí. Rozhodnout mohl nakonec v poslední minutě Ladislav Sádlo, který byl sám před brankářem domácích, ale ten jeho střelu kryl. O výsledku tak rozhodly pokutové kopy, ve kterých byli domácí neomylní, v našem dresu ji neproměnil Filip Kerhart.

Výsledky ostatních zápasů 18. kola: Velká Dobrá B - Lhota B 9:0, Slavoj Kladno - Velké Přítočno B 5:0, Dubí - Braškov B 4:1, Kamenné Žehrovice - Kačice 6:0, Hřebeč B a Tuchlovice B měly volno.

17. kolo  sezony 2021/2022 - 16. 4. 2022

SK Běleč - Slavoj Kladno 0:2  (0:0)

Žlutá karty: Ladislav Sádlo

Sestava SK Běleč: Vojtěch Bureš - Jiří Smrž, Marek Dvořák, Ondřej Tyburec, Alexandr Kotora - Michal Rábl, David Trousil (46. Jakub König), Richard Šálený, Ladislav Sádlo - Luboš Diviš, Jiří Hejda.

Proti vedoucímu týmu soutěže jsme se mohli v prvním poločase dostat do vedení, ale Marek Dvořák neproměnil pokutový kop. Hosté měli po celé utkání více ze hry. Do vedení se však dostali až patnáct minut před koncem. Druhou branku pak přidali v samotném závěru zápasu.

Výsledky ostatních zápasů 17. kola: Kačice - Hřebeč B 0:3, Braškov B - Velká Dobrá B 2:5, Lhota B - Kamenné Žehrovice 2:1, Velké Přítočno B - Duví 3:5. Předehrávka 26. kola: Tuchlovice B - Bratronice 3:0

16. kolo  sezony 2021/2022 - 9. 4. 2022

Slovan Dubí - SK Běleč 4:2  (1:2)

Góly a asistence: Jiří Hejda, Lukáš Novotný

Žlutá karty: Jiří Smrž, Michal Rábl, Ladislav Sádlo

Sestava SK Běleč: Petr Šnobl - Jiří Smrž, Marek Dvořák, Petr Kratochvíl, Alexandr Kotora - František Kougl, Michal Rábl, Karel Hykl, Ladislav Sádlo - Lukáš Novotný, Jiří Hejda.

Výsledky ostatních zápasů 16. kola: Kamenné Žehrovice - Hřebeč B 0:5, Velká Dobrá B - Velké Přítočno B 7:1, Tuchlovice B - Kačice 5:0, Lhota - Braškov B odloženo, Slavoj Kladno a Bratronice volno.

15. kolo  sezony 2021/2022 - 2. 4. 2022

SK Běleč - Čechie Velká Dobrá B  1:4  (1:1)

Góly a asistence: Marek Dvořák (Jiří Smrž)

Žlutá karty: Jiří Smrž

Sestava SK Běleč: Petr Šnobl - Jiří Smrž, Vojtěch Bureš, Marek Dvořák, Petr Kratochvíl - Michal Rábl, Michal Šálený (20. Alexandr Kotora), Filip Trousil, Ladislav Sádlo - Filip Kerhart (50. Richard Šálený), Jiří Hejda.

Ve druhém jarním utkání jsme absolutně propadli. Na soupeře jsme vůbec nestačili a prohra 1:4 je pro nás ještě hodně milosrdná. Sice jsme se po rohovém kopu Jiřího Smrže a hlavičce Marka Dvořáka dostali do vedení, ale to bylo z naší strany vše. Ve zbytku zápasu soupeř dominoval a gólů mohl dát o dost více. Poločas skončil 1:1 jen díky výbornému výkonu Petra Šnobla a špatné koncovce hráčů Velké Dobré B. Ve druhé půli už se hostující hráči prosadili a zaslouženě si odvezli všechny body.

Výsledky ostatních zápasů 15. kola: Kačice - Bratronice 1:6, Hřebeč B - Tuchlovice B 1:4, Velké Přítočno B - Lhota B 4:3, Braškov - Kamenné Žehrovice odl., Dubí a Slavoj Kladno měly volno.

14. kolo  sezony 2021/2022 - 27. 3. 2022

SK Lhota B - SK Běleč 0:1  (0:1)

Góly a asistence: Richard Šálený

Žluté karty: Luboš Diviš 2, Filip Trousil.

Červená karta: Luboš Diviš

Sestava SK Běleč: Vojtěch Bureš - Jiří Hejda, Michal Šálený, Marek Dvořák, Ladislav Sádlo - Michal Rábl, Filip Trousil, Richard Šálený, Filip Kerhart - Luboš Diviš, Lukáš Novotný (64. Alexandr Kotora).

První jarní utkání jsme zvládli nad očekávání. Už v 7. minutě jsme se dostali do vedení, když odražený míč po rohovém kopu poslal po zemi k tyči Richard Šálený. I v dalším průběhu zápasu jsme byli nebezpečnější a mohli přidat další branky. Velkou šanci neproměnil Luboš Diviš a hlavou z dobré pozice netrefil Marek Dvořák. Ve druhém poločase mohl skórovat opět Richard Šálený, který z hranice pokutového kopu netrefil odkrytou branku. V poslední minutě viděl po druhé žluté kartě červenou Luboš Diviš a v poslední akci zápasu se do své jediné šance dostala i Lhota. Útočník ale brankáře Vojtěcha Bureše nepřekonal a tak jsme se mohli radovat z tříbodového vítězství.

Výsledky ostatních zápasů 14. kola: Kačice - Slavoj Kladno - 0:4, Bratronice - Hřebeč B 6:1, Braškov B - Velké Přítočno B 4:2, Kamenné Žehrovice - Tuchlovice B 0:4. Dubí a  Velká Dobrá B měly volno.

11. kolo  sezony 2021/2022 - 6. 11. 2021

SK Běleč - SK Kamenné Žehrovice 3:2 pk (0:1)

Góly a asistence: Luboš Diviš (Karel Hykl), Luboš Diviš (Vojtěch Bureš)

Žluté karty: Filip Trousil a Jiří Smrž.

Sestava SK Běleč: Petr Šnobl - Jiří Smrž (77. Alexandr Kotora), Vojtěch Bureš, Ondřej Tyburec, František Kougl (70. Lukáš Novotný) - Ladislav Sádlo, Karel Hykl, Filip Trousil, Michal Rábl - Luboš Diviš, Jiří Hejda.

Doma jsme proti Kamenným Žehrovicím nevyužili několik stoprocentních šancí a málem nás špatná produktivita stála bodový zisk. Hosté se dostali do vedení dvě minutu před koncem prvního poločasu a po přestávce se po vyrovnávací brance Luboše Diviše dokázali vrátit do vedení. Na konečných 2:2 se nám podařilo vyrovnat až v 90. minutě, když se podruhé v zápase prosadil Luboš Diviš. V penaltovém rozstřelu proměnilo svůj pokus všech pět střelců. Postupně Filip Trousil, Ondřej Tyburec, Karel Hykl, Michal Rábl a Vojtěch Bureš. Hostující hráč ve čtvrté sérii netrefili branku a tak jsme si připsali dva body.

Výsledky ostatních zápasů 11. kola: Slavoj Kladno - Bratronice 3:1, Dubí - Tuchlovice B 2:1, Lhota - Kačice 1:0, Velká Dobrá B - Hřebeč B 1:2, Velké Přítočno B a Braškov B měly volno.

10. kolo sezony 2021/2022 - 30. 10. 2021

SK Běleč - volno

Ostatní výsledky 10. kola: Bratronice - Dubí 2:3 pk, Kačice - Braškov B 3:1, Tuchlovice B - Velká Dobrá B 3:2 pk., Hřebeč B - Lhota B 2:6, Kam. Žehrovice - Slavoj Kladno 0:2, Velké Přítočno B mělo volno.

Předehrávané 12. kolo sezony 2021/2022 - 28. 10. 2021

SK Běleč - SK Velké Přítočno B  2:3 (2:1)

Góly a asistence: Filip Trousil (Vojtěch Bureš), Jiří Hejda (Luboš Diviš)

Sestava SK Běleč: Petr Šnobl - Jiří Smrž (75. Miroslav Tyburec), Vojtěch Bureš, Marek Dvořák (2. František Kougl), Michal Šálený - Ladislav Sádlo, Filip Trousil, Karel Fejfar (70. Alexandr Kotora), Michal Rábl - Luboš Diviš, Jiří Hejda.

Vstup do utkání s Velkým Přítočnem B se nám vydařil. Po necelé půlhodině hry jsme vedli 2:0 po gólech Jiřího Hejdy a Filipa Trousila. Do přestávky jsme si vypracovali ještě minimálně tři jasné gólové šance, ale ty jsme neproměnili. Na druhou stranu nás několikrát podržel brankář Petr Šnobl, když zneškodnil několik tutovek hostujícího týmu. Minutu před koncem první půle hosté přesto snížili na rozdíl jediného gólu a po přestávce dokonali obrat. Rozhodující branku dali deset minut před koncem zápasu z pokutového kopu.

Ostatní výsledky 12. kola: Hřebeč B - Dubí 1:6, Kam. Žehrovice - Bratronice 2:6, Kačice - Velká DObrá B 4:3 pk., Tuchlovice B - Slavoj Kladno 3:1, Lhota B a Braškov B měly volno.

9. kolo sezony 2021/2022 - 23. 10. 2021

Výsledky ostatních zápasů: Braškov B - Hřebeč B 1:3, Dubí - Slavoj Kladno 5:6, Velké Přítočno B - Kačice 4:3 pk., Velká Dobrá B - Bratronice 6:5, Kamenné Žehrovice měly volno.

8. kolo sezony 2021/2022 - 16. 10.2021

SK Kačice - SK Běleč  3:4 (2:2)

Gól: Karel Hykl (Jiří Smrž), Jiří Hejda (Karel Hykl), Michal Rábl (Vojtěch Bureš), Luboš Diviš (Jiří Hejda)

Sestava SK Běleč: Petr Šnobl - Jiří Smrž, Ondřej Tyburec, Marek Dvořák, Miroslav Tyburec - Michal Rábl, Vojtěch Bureš, Karel Hykl, Jiří Hejda - Luboš Diviš, Lukáš Novotný (72. Alexandr Kotora).

Žluté karty: -

Utkání v Kačici jsme sice vyhráli, ale s výkonem být spokojeni nemůžeme. V zápase jsme třikrát prohrávali, když jsme dostali velice laciné góly. Na 1:1 vyrovnal ze standardní situace po centru Jiřího Smrže hlavou Karel Hykl, gól na 2:2 dal také hlavou Jiří Hejda po centru Karla Hykl a na 3:3 vyrovnal po nahrávce Vojtěcha Bureše a samostatném úniku Michal Rábl. Pak nás dvakrát výrazně podržel brankář Petr Šnobl a dvě minuty před koncem po pěkné individuální akci Jiřího Hejdy dorazil míč do odkryté branky Luboš Diviš.

Výsledky ostatních zápasů: Slavoj Kladno - Velká Dobrá B 4:0, Bratronice - Lhota B 5:1, Kamenné Žehrovice - Dubí 0:5, Tuchlovice B - Braškov B 4:1, Hřebeč B - Velké Přítočno B 4:2.

7. kolo sezony 2021/2022 - 9. 10.2021

SK Běleč - SK Hřebeč B  1:2 (0:2)

Gól: Marek Dvořák (Luboš Diviš)

Sestava SK Běleč: Jiří Smrž - Miroslav Tyburec, Ondřej Tyburec, Marek Dvořák, Ladislav Sádlo - Michal Rábl, Filip Trousil (39. Michal Šálený), Richard Šálený, Alexandr Kotora - Luboš Diviš, Jan Hejda.

Žluté karty: Filip Trousil, Jiří Hejda

Hřebeč B vstoupila do zápasu lépe a po pětadvaceti minutách vedla 2:0. My jsme si zejména ve druhém poločase vypracovali několik dobrých gólových příležitostí, nastřelili jsme dvě tyče, ale gól jsme dali jenom jeden. Z trestného kopu se trefil Marek Dvořák. Prohráli jsme tak třetí utkání v řadě a v posledních třech zápasech jsme dali pouze jeden gól.

Výsledky ostatních zápasů: Braškov B - Bratronice 0:10, Lhota B - Slavoj Kladno 0:4, Velká Dobrá B - Dubí 4:1, Velké Přítočno B - Tuchlovice B 1:6. Kačice a Kamenné Žehrovice měly volno.

6. kolo sezony 2021/2022 - 3. 10. 2021

AFK Tuchlovice B - SK Běleč B 2:0 (1:0)

Žlutá karta: Jakub König

Sestava SK Běleč: Petr Šnobl (30. Jakub König) - Jiří Smrž, Vojtěch Bureš, Marek Dvořák, Miroslav Tyburec - Michal Šálený, Filip Trousil (88. Ladislav Sádlo), Richard Šálený, Alexandr Kotora - Luboš Diviš, Jiří Hejda.

Bohužel poslední dva zápasy se nám nepovedly. Nedokázali jsme v nich vstřelit ani jeden gól a celkově jsme na soupeře nestačili. Navíc v Tuchlovicích pro zranění odstoupil ve 30. minutě Petr Šnobl, kterého v brance vystřídal Jiří Smrž. Snad nebude zranění našeho brankáře dlouho trvat a i stav dalších zraněných se zlepší. Do konce podzimní části nám zbývají čtyři kola a je potřeba alespoň dvakrát zvítězit.

Výsledky ostatních zápasů: Slavoj Kladno - Braškov B 11:2, Dubí - Lhota B 10:3, Bratronice - Velké Přítočno B 6:1, Kamenné Žehrovice - Velká Dobrá B 2:3. Hřebeč B a Kačice měly volný los.

Předehrávané 13. kolo sezony 2021/2022 - 28. 9. 2021

SK Braškov B - SK Běleč  1:0 (0:0)

Sestava SK Běleč: Petr Šnobl - Jiří Smrž, Ondřej Tyburec, Marek Dvořák, Petr Kratochvíl - Michal Rábl, Karel Hykl, Filip Trousil, Alexandr Kotora (46. Miroslav Tyburec) - Luboš Diviš, Jiří Hejda (80. František Kougl).

Výsledky ostatních zápasů: Slavoj Kladno - Hřebeč B 2:1 pk, Dubí - Kačice 3:1, Velké Přítočno B - Kamenné Žehrovice 4:1, Bratronice - Tuchlovice B 1:0. Velká Dobrá B a Lhota B měly volno.

5. kolo sezony 2021/2022 - 25. 9. 2021

SK Běleč - Sokol Bratronice 3:2 (1:1)

Góly a asistence: Luboš Diviš (Jiří Smrž), Luboš Diviš, Jiří Hejda (Michal Rábl).

Žluté karty: Ladislav Sádlo, Vojtěch Bureš, Michal Rábl

Sestava SK Běleč: Petr Šnobl - Jiří Smrž, Ondřej Tyburec, Marek Dvořák, Petr Kratochvíl - Ladislav Sádlo (66. Michal Šálený), Vojtěch Bureš, Richard Šálený, Michal Rábl - Luboš Diviš (87. Alexandr Kotora), Jiří Hejda (90. Miroslav Tyburec).

V tradičním derby jsme se museli znovu obejít bez Filipa Trousila a těsně před výkopem se při rozcvičce zranil i Karel Fejfar. Do vedení jsme mohli jít hned v 1. minutě zápasu, ale Luboš Diviš z malého vápna netrefil branku. Skórovali tak na druhé straně hosté, kteří v 5. minutě potrestali chybu Vojtěcha Bureše. Do přestávky se nám podařilo vyrovnat, když se po přihrávce Jiřího Hejdy prosadil Luboš Diviš. Do vedení jsme se dostali v 72. minutě. Luboš Diviš vystihl špatnou malou domů a skóroval do odkryté branky. Další chybu hostující obrany potrestal o dvě minuty později Jiří Hejda a vedli jsme o dva góly. V závěru zápasu ještě Bratronice zdramatizovaly utkání svoji druhou brankou, ale vyrovnat už nedokázaly. Získali jsme tak tři body a ukončili sérii tří prohraných zápasů.

Výsledky ostatních zápasů: Kačice - Kamenné Žehrovice 1:2, Braškov B - Dubí 2:3 pk, Velké Přítočno B - Slavoj Kladno 1:15, Lhota B - Velká Dobrá B 2:5. Hřebeč B a Tuchlovice B měly volno.

4. kolo sezony 2021/2022 - 18. 9. 2021

Slavoj Kladno - SK Běleč  9:0 (7:0)

Sestava SK Běleč: Jiří Smrž - Petr Kratochvíl, Ondřej Tyburec, Marek Dvořák, Michal Šálený - Michal Rábl, Karel Fejfar (14. Miroslav Tyburec), Richard Šálený, Alexandr Kotora (47. Dušan Kraus) - Jiří Hejda, Lukáš Volf.

Na hřiště největšího favorita soutěže jsme přijeli hodně oslabeni. Z různých důvodů chyběli, Luboš Diviš, Vojtěch Bureš, Petr Šnobl, Filip Trousil, David Trousil, Ladislav Sádlo a se zraněním nastoupil kapitán Karel Fejfar, který vydržel na hřišti pouze 14 minut. Domácí byli od začátku lepším týmem a bylo jen otázkou kolik gólů nastřílejí. Přesto je potřeba poděkovat všem, kteří nastoupili a i přes nepříznivý vývoj celé utkání odehráli.

Výsledky ostatních zápasů 4. kola: Dubí - Velké Přítočno B 10:0, Velká Dobrá B - Braškov B 2:1 pk, Kamenné Žehrovice - Lhota B 2:1 pk, Hřebeč B - Kačice 4:2. Bratronice a Tuchlovice B měly volný los.

3. kolo sezony 2021/2022 - 11. 9.2021

SK Běleč - Slovan Dubí  1:5 (1:3)

Gól a asistence: Luboš Diviš (Filip Trousil)

Žluté karty: Vojtěch Bureš, Karel Fejfar, Filip Trousil.

Sestava SK Běleč: Jiří Smrž - Ladislav Sádlo (65. Miroslav Tyburec), Ondřej Tyburec, Marek Dvořák, Petr Kratochvíl - Alexandr Kotora (44. Michal Šálený), Vojtěch Bureš, Karel Fejfar, Filip Trousil - Luboš Diviš, Jan Hejda.

Po šestigólové prohře na Velké Dobré se nám nedařilo ani na domácím hřišti proti Slovanu Dubí. Do vedení nás sice dostal ve 24. minutě po rohu Filipa Trousila hlavou Luboš Diviš, ale to bylo z naší strany všechno. Hosté do poločasu třemi góly otočili výsledek a ve druhé půli přidali další dvě branky. V posledních dvou zápasech jsme tak inkasovali jedenáct gólů a to je strašně moc. Navíc se nám začíná plnit marodka: pro zranění střídali Alexandr Kotora a Ladislav Sádlo, se zraněním dohrávali Vojtěch Bureš, Karel Fejfar, Luboš Diviš. Příští týden budou chybět i Petr Šnobl, který je na dovolené a kvůli práci Filip Trousil.

Výsledky ostatních zápasů 3. kola: Kačice - Tuchlovice B 1:3, Braškov B - Lhota B 2:4, Hřebeč B - Kam. Žehrovice 2:1 pk, Velké Přítočno B - Velká Dobrá B 1:5.

2. kolo sezony 2021/2022 - 5. 9. 2021

Čechie Velká Dobrá B - SK Běleč  6:2 (2:0)

Góly a asistence: Jiří Hejda (Luboš Diviš), Marek Dvořák (Jiří Hejda).

Žluté karty: Filip Trousil, Jiří Smrž

Sestava SK Běleč: Petr Šnobl - Jiří Smrž (57. František Kougl), Ondřej Tyburec, Marek Dvořák, Ladislav Sádlo - Alexandr Kotora (46. Vojtěch Mach), Karel Fejfar, Filip Trousil, Michal Rábl - Luboš Diviš, Jiří Hejda.

První utkání na hřišti soupeře se nám vůbec nevydařilo. Domácí byli lepší a zaslouženě vyhráli, i když gólový rozdíl nemusel být tak velký. V prvním poločase měl za stavu 1:0 velkou šanci Luboš Diviš, ale domácí obránce stačil jeho střelu na brankové čáře vykopnout. Tři minuty po změně stran snížil Jiří Hejda na 1:2, když po přihrávce Luboše Diviše proměnil samostatný únik. Domácí pak dvěma góly odskočili na 4:1, ale Marek Dvořák po faulu na Jiřího Hejdu z přímého kopu snížil. To bylo bohužel z naší strany vše. Domácí naopak ještě dvakrát skórovali a upravili na konečných 6:2.

Výsledky ostatních zápasů 2. kola: Bratronice - Kačice 2:1 pk, Lhota B - Velké Přítočno B 5:3, Tuchlovice B - Hřebeč B 3:1, Kam. Žehrovice - Braškov B 7:2. Dubí a Slavoj Kladno měly volno.

1. kolo sezony 2021/2022 - 28. 8. 2021

SK Běleč - SK Lhota B  3:1 (0:1)

Góly a asistence: Jiří Hejda (Ladislav Sádlo), Jiří Hejda (Karel Fejfar), Marek Dvořák (Karel Fejfar).

Žluté karty: Vojtěch Bureš, Karel Fejfar, Jiří Smrž.

Sestava SK Běleč: Petr Šnobl - Jiří Smrž, Zdeněk Trousil, Marek Dvořák, Miroslav Tyburec - Ladislav Sádlo (66. Karel Hykl), Vojtěch Bureš (27. František Kougl), Karel Fejfar, Filip Trousil - Luboš Diviš, Jiří Hejda.

První kolo nové sezony jsme zvládli, i když jsme po prvním poločase v utkání se Lhotou B prohrávali 0:1. Po přestávce využil akci Ladislava Sádla k vyrovnání Jiří Hejda a stejný hráč dostal po rohu Karla Fejfara naše mužstvo do vedení. Konečnou podobu výsledku dal po faulu na Karla Fejfara krásnou střelou z přímého kopu Marek Dvořák.

Výsledky ostatních zápasů 1. kola: Slavoj Kladno - Kačice 13:1, Tuchlovice B - Kam. Žehrovice 4:3 pk, Hřebeč B - Bratronice 5:3, Velké Přítočno B - Braškov B 2:1. Dubí a Velká Dobrá B měly volno.