Úvod » Sezona 2020/2021

Před koronavirovou přestávkou jsme vyhráli ve Svinařově

publikováno 06.09.2020 (aktualizováno 12.10.2020)

Ve Svinařově se hrálo na velice těžkém terénu a podle toho utkání vypadalo. Byl to spíše boj než fotbal, ale přesto jsme utkání zvládli. Do vedení jsme se dostali gólem Filipa Trousila, který dorazil přímý kop Vojtěcha Bureše. Na rozdíl dvou gólů zvýšil opět Filip Trousil, tentokrát po pěkné přihrávce Karla Fejfara. Skóre prvního poločasu uzavřel Luboš Diviš, který využil hrubou chybu domácího brankáře a míč posunul pohodlně do prázdné branky. Domácí gólman se navíc zranil a musel vystřídat. Ve druhém poločase jsme sice nechali Svinařov třikrát skórovat, ale Luboš Diviš přidal další dva góly a zaslouženě jsme tak vyhráli.

6. kolo - 10. 10. 2020

AFK Svinaov - SK Běleč 3:5 (0:3)

Gól a asistence: 32. Filip Trousil (Vojtěch Bureš), 39. Filip Trousil (Karel Fejfar), 45. Luboš Diviš, 65. Luboš Diviš (František Kougl), 74. Luboš Diviš (Karel Fejfar)

Sestava: Petr Šnobl - Jiří Smrž, Vojtěch Bureš, Ondřej Tyburec, Ladislav Sádlo (46. František Kougl) - Michal Rábl (67. Jan Čermák), Karel Fejfar, Filip Trousil, David Trousil (64. Miroslav Tyburec) - Luboš Diviš, Jiří Hejda (14. Marek Dvořák).

5. kolo - 3. 10. 2020

SK Běleč - Slovan Dubí  2:1 (0:1)

Gól a asistence: 52. Luboš Diviš (Karel Hykl), 58. Luboš Diviš (Filip Trousil)

Sestava: Petr Šnobl - Jiří Smrž, Ondřej Tyburec, Marek Dvořák, Ladislav Sádlo - Michal Rábl, Karel Fejfar, Filip Trousil, František Kougl (46. Karel Hykl) - Luboš Diviš, Jiří Hejda (36. Miroslav Tyburec).

V prvním poločase se dostali hosté do vedení, ale nám se podařilo během deseti minut druhého poločasu otočit skóre a jednogólový náskok jsme udrželi až do konce zápasu. O oba góly se postaral Luboš Diviš. Na první mu nahrál Karel Hykl, u druhého gólu asistoval Filip Trousil.

4. kolo - 26. 9. 2020

Slavoj Kladno - SK Běleč  8:2 (5:1)

Gól a asistence: 40. David Trousil (Luboš Diviš), 70. Luboš Diviš (David Trousil)

Sestava: Petr Šnobl - Jiří Smrž, Vojtěch Bureš, Ondřej Tyburec, Ladislav Sádlo - Michal Rábl, Karel Fejfar, Karel Hykl, David Trousil - Luboš Diviš, Miroslav Tyburec (50. František Kougl, 80. Marek Dvořák).

Utkání se nám vůbec nevydařilo a domácím jsme jejich výhru hodně usnadnili velkým množstvím individuálních chyb. Na první tři góly jsme jim prakticky nahráli a pak už bylo těžké se do utkání dostat. Na druhou stranu musíme uznat, že Slavoj byl jasně nejleším týmem, s kterým jsme se v sezoně střetli a ještě hodně šancí domácí neproměnili.

3. kolo - 19. 9. 2020

SK Běleč - AFK Bratronice   2:3 pk (2:2)

Gól a asistence: 11. Ladislav Sádlo (Vojtěch Bureš), 41. Karel Fejfar (Filip Trousil)

Sestava: Petr Šnobl - Miroslav Tyburec (50. František Kougl), Vojtěch Bureš, Ondřej Tyburec, Jiří Smrž - Michal Rábl, Karel Fejfar, Filip Trousil, Ladislav Sádlo - Luboš Diviš, Jiří Hejda (56. Marek Dvořák).

V derby s Bratronicemi jsme dobře začali a do vedení jsme se dostali po dlouhém pasu Vojtěcha Bureše, který lobem přes vybíhajícího brankáře proměnil Ladislav Sádlo. Hosté za deset minut vyrovnali, ale nám vrátil vedení čtyři minuty před přestávkou Karel Fejfar, který po přihrávce Filipa Trousila zamířil z hranice pokutového území přesně k tyči. Bohužel Bratronice dokázaly po rohovém kopu ještě do poločasu vyrovnat. Ve druhém poločase měly oba týmy šance vstřelit rozhodující gól, ale ani jednomu se to nepodařilo. O vítězi tak rozhodovaly pokutové kopy. Filip Trousil a Ondřej Tyburec netrefili branku, a protože hosté se ze čtyř pokusů ani jednou nemýlili připsali si druhý bod.

2. kolo - 13. 9. 2020

SK Lhota B - SK Běleč 0:1 (0:0)

Gól a asistence: 53. Filip Trousil (Jiří Smrž)

Sestava: Petr Šnobl - Petr Kratochvíl, Vojtěch Bureš, Marek Dvořák (38. Miroslav Tyburec), Jiří Smrž - Michal Rábl, Karel Fejfar, Filip Trousil, Ladislav Sádlo (46. Jakub König) - Luboš Diviš, Jiří Hejda.

I ve třetím zápase sezony jsme získali plný počet bodů. Ve Lhotě nám k tomu stačil jediný gól, který vstřelil po centru Jiřího Smrže Filip Trousil. Domácí měli sice územní převahu, ale brankáře Petra Šnobla ani jednou nepřekonali. My jsme měli ještě další dvě šance. Jiří Hejda nejdříve hlavou našel připraveného brankáře domácích a ve druhém poločase stejný hráč neproměnil sólový únik z poloviny hřiště.

1. kolo - 5. 9. 2020

SK Velké Přítočno B - SK Běleč 0:7 (0:5)

Góly a asistence: 19. Filip Trousil (Vojtěch Bureš), 24. Filip Trousil (Luboš Diviš), 36. Luboš Diviš (Jiří Smrž), 39. Filip Trousil (Jiří Hejda), 42. Jiří Hejda (Luboš Diviš), 53. Luboš Diviš (Vojtěch Bureš), 70. Luboš Diviš (Filip Trousil)

Sestava: Petr Šnobl - Jiří Smrž, Vojtěch Bureš, Ondřej Tyburec, Petr Kratochvíl - Michal Rádl (55. Miroslav Tyburec), Filip Trousil, Karel Fejfar, Ladislav Sádlo - Luboš Diviš (85. Marek Dvořák), Jiří Hejda (60. Jan Čermák)

Předehrávané 13. kolo - 29. 8. 2020

SK Běleč - SK Třebichovice 3:1 (2:1)

Góly a asistence: 12. Jiří Hejda (Filip Trousil), 28. Jiří Hejda (Karel Fejfar), 78. Karel Fejfar (Jan Čermák)

Sestava: Petr Šnobl - Miroslav Tyburec (46. David Trousil), Ondřej Tyburec, Karel Hykl, Jiří Smrž - Ladislav Sádlo, Filip Trousil, Karel Hykl, Michal Rábl - Jan Čermák (80. Jakub König), Jiří Hejda.