Úvod » Sezona 2019/2020

Doma se nám dařilo, Memoriál Ladislava Noska jsme vyhráli

publikováno 12.08.2019 (aktualizováno 21.08.2019)

Na domácím Memoriálu Ladislava Noska jsme napravili špatný dojem z minulého týdne. Vyhráli jsme oba zápasy a tím pádem jsme se na domácím turnaji radovali i z celkového vítězství. V prvním utkání jsme porazili Bratronice 5:2, když se dvakrát prosadil Luboš Diviš a po jednom gólu přidali Karel Fejfar z penalty, Filip Trousil a Karel Hykl. Ve druhém zápase jsme po gólech Marka Dvořáka a Filipa Trousila vyhráli nad Sokolem Sýkořice 2:0. V utkání Bratronice - Sýkořice gól nepadl a o vítězství Bratronic 1:0 rozhodly pokutové kopy.

II. ročník Memoriálu Ladislava Noska

1. utkání: Běleč - Bratronice 5:2  (góly: Luboš Diviš 2, Filip Trousil, Karel Fejfar z pen., Karel Hykl)

2. utkání: Sýkořice - Bratronice  0:1 pk

3. utkání: Běleč - Sýkořice  2:0 (Marek Dvořák, Filip Trousil)

V dresu SK Běleč do obou zápasů nastoupili: Petr Šnobl, Václav Fejfar - Jiří Smrž, Vojtěch Bureš, Zdeněk Trousil, Marek Dvořák, Ladislav Sádlo, Miroslav Tyburec, Karel Hykl, Karel Fejfar, Filip Trousil, Luboš Diviš, Jiří Hejda, Vojtěch Mach, Michal Rábl, Marek Havelka, Jakub Jasanský.

Memoriál Ládi Oliče v Bratronicích

Memoriál Ládi Oliče nám vůbec nevyšel. I když chybělo šest hráčů (Luboš Diviš, Petr Kratochvíl, Michal Rábl, Ladislav Sádlo, Miroslav Tyburec a Ondřej Tyburec), měli jsme odehrát lepší zápasy. Od Sýkořice i domácích Bratronic jsme dostali tři góly a sami jsme ani jednou neskórovali. Jednodenní turnaj hraný systémem každý s každým na 2x30 minut nakonec vyhrály Bratronice.

1. utkání: Bratronice - Sýkořice 1:0

2. utkání: Sýkořice - Běleč 3:0 (2:0)

3. utkání: Bratronice - Běleč  3:0 (1:0)

V dresu SK Běleč do obou zápasů nastoupili: Petr Šnobl, Václav Fejfar - Jiří Smrž, Zdeněk Trousil, Marek Dvořák, Jan Čermák, Jan Tancoš, Karel Hykl, Vojtěch Bureš, Karel Fejfar, Filip Trousil, Vojtěch Mach, Jiří Hejda.