Úvod » Sezona 2017/2018

V posledním kole jsme porazili Stochov a patří nám 3. místo

publikováno 08.06.2018 (aktualizováno 25.06.2018)

V posledním utkání sezony jsme přivítali Stochov a utkání pro nás nezačalo dobře. Po půlhodině jsme prohrávali 0:1, ale naštěstí jsme hned vyrovnali, když Karel Fejfar poslal míč za obránce a Jiří Hejda prostřelil brankáře. Hned po přestávce jsme se po stejné akci dostali do vedení, ale tentokrát přihrával Karel Hykl. Po hodině hry zvýšil Filip Trousil z penalty po faulu na Michala Rábla na 3:1 a skóre uzavřel Luboš Diviš. Jeho první střelu brankář vyrazil, ale na dorážku už nestačil.

26. kolo - 16. 6. 2018

SK Běleč - Baník Stochov  4:1  (1:1)

Gól a asistence: Jiří Hejda (Karel Fejfar), Jiří Hejda (Karel Hykl), Filip Trousil z pen. (Michal Rábl), Luboš Diviš

Sestava SK Běleč: Vojtěch Bureš - Jiří Smrž, Ondřej Tyburec, Marek Dvořák (46. Miroslav Tyburec), Ladislav Sádlo - Michal Rábl, Filip Trousil, Karel Fejfar (37. Jan Čermák), Karel Hykl - Luboš Diviš, Jiří Hejda..

Rozhodčí: Ondřej Pruška

Žluté karty: ---

Ostatní utkání 26. kola: Kamenné Žehrovice - Smečno 3:1, Velká Dobrá B - Bratronice 4:5 pk, Lhota B - Hrdlív 3:4 pk, Svinařov - Sparta Kladno 3:4 pk, Libušín B - Slavoj Kladno 4:5, Hřebeč B - Buštěhrad 4:5 pk.

25. kolo - 13. 6. 2018

Sokol Hrdlív - SK Běleč   5:1  (2:0)

Gól a asistence: Luboš Diviš (Jiří Hejda)

Sestava SK Běleč: Petr Šnobl - Jiří Smrž, Ondřej Tyburec, Zdeněk Trousil, Jan Čermák - Marek Dvořák, Karel Hykl, Karel Fejfar, Michal Rábl - Luboš Diviš, Jiří Hejda..

Rozhodčí: Lukáš Pískač

Žluté karty: Karel Fejfar, Zdeněk Trousil

Do Hrdlíva jsme přijeli s hodně okleštěnou sestavou a a předvedli jsme asi nejhorší výkon v sezoně. Nakonec můžeme být rádi, že jsme inkasovali "pouze" pět gólů. Naši jedinou branku vstřelil za stavu 3:0 Luboš Diviš, kterému krásně přihrál Jiří Hejda. V závěru sezony se nám nedaří, z posledních šesti zápasu jsme vyhráli pouze jeden.

Ostatní utkání 25. kola: Sparta Kladno - Kamenné Žehrovice 2:3 pk, Smečno - Hřebeč 3:0, Stochov - Libušín B 3:0, Buštěhrad - Velká Dobrá B 1:0, Bratronice - Lhota B 2:3, Slavoj Kladno - Svinařov 3:1.

24. kolo - 3. 5. 2018

SK Lhota B - SK Běleč   3:2 pk  (1:1)

Gól a asistence: Marek Dvořák (Filip Trousil), Karel Fejfar z pen. (Filip Trousil)

Sestava SK Běleč: Petr Šnobl - Jiří Smrž, Ondřej Tyburec, Marek Dvořák, Ladislav Sádlo - Michal Rábl, Filip Trousil, Karel Fejfar, Karel Hykl - Luboš Diviš, Jiří Hejda..

Rozhodčí: Patrik Sandev

Žluté karty: Luboš Diviš, Michal Rábl, Karel Hykl

Utkání ve Lhotě bylo vyrovnané a celková remíza je asi zasloužená. Domácí šli dvakrát do vedení, ale my jsme dokázali pokaždé vyrovnat. Nejdříve po faulu na Filipa Trousila a chybě domácího brankáře skóroval z přímého kopu Marek Dvořák, druhý gól dal opět po faulu na Filipa Trousila z penalty Karel Fejfar. V penaltovém rozstřelu už ale bělečský kapitán úspěšný nebyl a domácího brankáře nepřekonali ani Luboš Diviš a Marek Dvořák. Jediným úspěšným exekutorem byl Jiří Smrž. Na pátou sérii pokutových kopů už ani nedošlo.

Ostatní utkání 24. kola: Slavoj Kladno - Kamenné Žehrovice 0:5, Libušín - Hrdlív 2:1 pk, Velká Dobrá B - Smečno 2:3 pk, Bratronice - Buštěhrad 2:7, Svinařov - Stochov 4:3 pk, Hřebeč B - Sparta Kladno 3:2

23. kolo - 26. 5. 2018

SK Běleč - Baník Libušín B  2:4  (0:3)

Gól a asistence: Lukáš Volf (Karel Fejfar), Karel Hykl (Jan Čermák)

Sestava SK Běleč: Petr Šnobl - Jiří Smrž (51. Jan Čermák), Ondřej Tyburec, Marek Dvořák, Ladislav Sádlo - Michal Rábl, Filip Trousil (19. Karel Hykl), Karel Fejfar, Jiří Hejda - Luboš Diviš, Lukáš Volf (75. Miroslav Tyburec).

Rozhodčí: Miroslav Bureš (laik)

Utkání s rezervou Libušína, na které se nedostavil delegovaný rozhodčí a tak ho s přehledem odřídil Miroslav Bureš, jsme trochu podcenili a v první půli jsme hráli bez nasazení a důrazu, čehož soupeř využil k třígólovému vedení. Ve druhé půli byl náš výkon o poznání lepší, ale dokázali jsme pouze snížit na rozdíl jediného gólu. Nejdříve se po přihrávce Karla Fejfara prosadil střelou z hranice pokutového území Lukáš Volf a na 2:3 snížil po faulu na Jana Čermáka z přímého kopu Karel Hykl. Třetí gól už jsme bohužel nedali, naopak minutu před koncem hosté z rychlého protiútoku zpečetili své vítězství.

Ostatní utkání 23. kola: Stochov - Kamenné Žehrovice 2:3, Smečno - Bratronice 1:2 pk, Buštěhrad - Lhota 7:0, Hrdlív - Svinařov 9:3, Sparta Kladno - Velká Dobrá B 3:2, Slavoj Kladno - Hřebeč B 2:5.

22. kolo - 20. 5. 2018

AFK Svinařov - SK Běleč  1:4  (0:2)

Gól a asistence: Luboš Diviš (Petr Šnobl), Luboš Diviš (Michal Rábl), Michal Rábl (Jiří Hejda), Jiří Hejda (Michal Rábl)

Sestava SK Běleč: Petr Šnobl - Jiří Smrž, Ondřej Tyburec, Marek Dvořák, Ladislav Sádlo - Michal Rábl, Filip Trousil (80. Miroslav Tyburec), Karel Fejfar (76. Jan Čermák), Karel Hykl - Luboš Diviš, Jiří Hejda.

Rozhodčí: Jaroslav Masopust

Žluté karty: Karel Fejfar, Filip Trousil

V utkání 22. kola ve Svinařove nemělo s fotbalem mnoho společného, na nekvalitním terénu se hlavně bojovalo. První gól dal Luboš Diviš, když se po dlouhém výkopu Petra Šnobla dostal sám před brankáře a nezaváhal. Druhý gól byl hodně podobný, ale přihrával Michal Rábl. Hned po přestávce domácí po rohovém kopu snížili, ale pak vybojoval Jiří Hejda míč pro Michala Rábla, který do odkryté branky skóroval. U čtvrtého gólu naopak Michal Rábl nahrál před prázdnou branku Jiřímu Hejdovi a ten uzavřel skóre.

Ostatní utkání 22. kola: Kamenné Žehrovice - Hrdlív 4:7, Bratronice - Sparta Kladno 2:3 pk, Buštěhrad - Smečno 1:2, Velká Dobrá B - Slavoj Kladno 2:0, Lhota B - Libušín B 4:1, Hřebeč B - Stochov 2:0.

21. kolo - 12. 5. 2018

SK Běleč - SK Kamenné Žehrovice  1:2 pk (1:0)

Gól a asistence: Lukáš Volf (Jiří Hejda)

Sestava SK Běleč: Petr Šnobl - Jiří Smrž, Ondřej Tyburec, Marek Dvořák, Jan Čermák (46. Miroslav Tyburec) - Ladislav Sádlo (46. Vojtěch Bureš), Filip Trousil, Michal Rábl, Jiří Hejda - Luboš Diviš, Lukáš Volf (ČK-55´)

Rozhodčí: Petr Sedláček

Žluté karty: Lukáš Volf 2x, Filip Trousil, Ladislav Sádlo

Červená karta: 55. minuta Lukáš Volf

V domácím utkání proti Kamenným Žehrovicím jsme se dostali do vedení po gólu Lukáše Volfa, kterého poslal do vyložené šance Jiří Hejda. Stejným výsledkem skončil i první poločas velice nervózního zápasu, který vůbec nezvládl hlavní rozhodčí Sedláček. V úvodu druhého poločasu byl v samostatném úniku faulovaný Lukáš Volf, ale místo odpískání jasné penalty, udělil rozhodčí našemu útočníkovi červenou kartu!!! I v deseti jsme hráli vyrovnaný zápas, ale dvanáct minut před koncem hosté z pokutového kopu vyrovnali. Zápas tak skončil nerozhodně a penaltový rozstřel se nám nevydařil, když Filip Trousil, Vojtěch Bureš a Miroslav Tyburec nebyli úspěšní a hosté neproměnili pouze jediný pokus.

Ostatní utkání 21. kola: Smečno - Lhota B 8:2, Stochov - Velká Dobrá B 2:3 pk, Sparta Kladno - Buštěhrad 1:6, Hrdlív - Hřebeč B 1:2, Slavoj Kladno - Bratronice 5:1, Libušín B - Svinařov 7:1.

Odložené 14. kolo - 8. 5. 2018

Slavoj Kladno  - SK Běleč  4:2 (1:1)

Gól a asistence: Jiří Hejda (Miroslav Tyburec), Marek Dvořák (Lukáš Volf)

Sestava SK Běleč: Petr Šnobl - Jiří Smrž, Ondřej Tyburec, Marek Dvořák, Miroslav Tyburec (58. Jan Čermák) - Ladislav Sádlo, Karel Fejfar, Vojtěch Bureš, Michal Rábl - Luboš Diviš, Jiří Hejda

Rozhodčí: Hruška Jan

V odloženém utkání prvního jarního kola se nám nevydařil druhý poločas, ve kterém jsme třikrát inkasovali a domácí zaslouženě vyhráli. Začali jsme přitom dobře a už ve 4. minutě otevřel skóre po přihrávce Miroslava Tyburce Jiří Hejda. Domácí po necelé půlhodině po rychlém brejku vyrovnali a do kabin se šlo za nerozhodného stavu. Ve druhém poločase jsme však předvedli slabý výkon, domácí se dostali do třígólového vedení, které snížil dvě minuty před koncem zápasu z přímého kopu Marek Dvořák.

Ostatní utkání odloženého 14. kola: Sparta Kladno - Libušín B 3:1, Bratronice - Hřebeč B 0:1, Buštěhrad - Kamenné Žehrovice 2:1, Smečno - Svynařov 3:0, Stochov - Hrdlív 1:2, Lhota - Velká Dobrá B 7:0.

20. kolo - 6. 5. 2018

SK Hřebeč B - SK Běleč  1:2 (1:2)

Gól a asistence: Marek Dvořák (Jiří Smrž), Luboš Diviš (Filip Trousil)

Sestava SK Běleč: Petr Šnobl - Jiří Smrž, Ondřej Tyburec, Marek Dvořák, Ladislav Sádlo - Michal Rábl, Karel Fejfar, Filip Trousil, Jiří Hejda - Luboš Diviš, Lukáš Volf  (78. Jan Čermák)

Rozhodčí: Michal Boček

Žluté karty: Lukáš Volf, Karel Fejfar

Na pěkném hřišti ve Hřebči jsme šli do vedení ve 14. minutě, když ideální centr Jiřího Smrže proměnil hlavou Marek Dvořák. Domácí rychle odpověděli, ale po půlhodině hry nám vrátil vedení Luboš Diviš, který zakončil centr Filipa Trousila. Ve druhém poločase nás domácí dostali pod tlak, ale více šancí jsme měli my. Bohužel ani Lukáš Volf, ani Filip Trousil samostatný nájezd neproměnili. V závěru utkání došlo ještě ke zranění Lukáše Volfa, který musel s tržnou ránou na obočí odjet do nemocnice. Přesto jsme jednogólový náskok uhájili a získali další tři body.

Ostatní utkání 20. kola: Kamenné Žehrovice - Libušín B 0:4, Smečno - Sparta Kladno 2:1 pk, Buštěhrad - Slavoj Kladno 5:0, Bratronice - Stochov 1:2, Velká Dobrá B - Hrdlív 5:3, Lhota B - Svinařov 3:2.

19. kolo - 28. 4. 2018

SK Běleč - FC Čechie Velká Dobrá B  5:1 (2:0)

Gól a asistence: Luboš Diviš (Karel Fejfar), Jiří Hejda (Luboš Diviš), Lukáš Volf (Filip Trousil), Marek Dvořák (Jan Čermák), Lukáš Volf (Marek Dvořák).

Sestava SK Běleč: Petr Šnobl - Jiří Smrž (67. Jan Čermák), Ondřej Tyburec, Marek Dvořák, Ladislav Sádlo - Michal Rábl (75. Miroslav Tyburec), Karel Fejfar, Filip Trousil, Jiří Hejda - Luboš Diviš, Lukáš Volf

Rozhodčí: Marek Špidra

Stejně jako na podzim se nám utkání s rezervou Velké Dobré vydařilo a dokázali jsme se výrazně střelecky prosadit. Během první půlhodiny se prosadili nejlepší střelci týmu Luboš Diviš a Jiří Hejda, po přestávce přidal dva góly nejproduktivnější hráč mužstva Lukáš Volf a jednu branku dal Marek Dvořák. Vyhráli jsme tak 5:1, když soupeř neproměnil za stavu 3:0 pokutový kop. Střelu doprostřed branky Petr Šnobl chytil.

Ostatní utkání 19. kola: Hrdlív - Bratronice 6:2, Sparta Kladno - Lhota B 3:4 pk, Stochov - Buštěhrad 0:4, Slavoj Kladno - Smečno 3:4 pk, Libušín - Hřebeč odl., Svinařov - Kamenné Žehrovice 1:3.

18. kolo - 21. 4. 2018

Sokol Bratronice - SK Běleč  2:3 (1:1)

Gól a asistence: Karel Hykl (Marek Dvořák), Jiří Hejda (Karel Hykl), Jiří Hejda.

Sestava SK Běleč: Petr Šnobl - Jiří Smrž (82. Jan Čermák), Ondřej Tyburec, Marek Dvořák, Ladislav Sádlo - Michal Rábl, Karel Fejfar, Karel Hykl, David Trousil (46. Jiří Hejda) - Filip Trousil, Luboš Diviš.

Rozhodčí: Jiří Bázler

Po dvou porážkách jsme nastoupili na hřišti posledních Bratronic a tradiční derby jsme zvládli. Skóre otevřel hlavou Karel Hykl po centru Marka Dvořáka, ale domácí těsně před koncem prvního poločasu vyrovnali. Do druhé půle nastoupil místo Davida Trousila Jiří Hejda a hned při prvním kontaktu s míčem nás poslal hlavou do vedení po rohu Karla Hykla. Stejný hráč navíc dokázal zvýšit na rozdíl dvou gólů a jeho druhý gól se nakonec ukázal jako vítězný. V závěru už Bratronice stihly pouze snížit na rozdíl jediné branky.

Ostatní utkání 18. kola: Smečno - Stochov 7:0, Buštěhrad - Hrdlív 7:0, Sparta Kladno - Slavoj Kladno 7:0, Lhota B - Kamenné Žehrovice 2:1 pk, Velká Dobrá B - Libušín 0:6, Hřebeč - Svinařov 4:2.

17. kolo - 14. 4. 2018

SK Běleč - SK Buštěhrad  2:5 (1:1)

Gól a asistence: Luboš Diviš (Marek Dvořák), František Kougl.

Sestava SK Běleč: Vojtěch Bureš - Jiří Smrž, Ondřej Tyburec, Zdeněk Trousil (46. Jan Čermák), Miroslav Tyburec (56. Michal Tamchyna) - Ladislav Sádlo (46. František Kougl), Karel Fejfar, Karel Hykl, Marek Dvořák - Lukáš Volf, Luboš Diviš.

Rozhodčí: Lukáš Hájek

Žluté karty: Karel Hykl, Zdeněk Trousil

Proti vedoucímu Buštěhradu nám chyběli brankář Petr Šnobl, Filip Trousil, Jirka Hejda nebo Michal Rábl, přesto jsme neodehráli špatný zápas. Výsledek bohužel průběhu utkání vůbec neodpovídá. Hosté prakticky do čeho kopli, to jim spadlo do branky. Ještě v 82. minutě snížil František Kougl na rozdíl jediného gólu, ale Buštěhrad hned z protiútoku odskočil opět na rozdíl dvou gólů a v poslední minutě po chybě brankáře Vojty Bureše uzavřel výsledek.

Ostatní utkání 17. kola: Kamenné Žehrovice - Hřebeč B 2:1 pk, Stochov - Sparta Kladno 2:4, Hrdlív - Smečno 0:5, Slavoj Kladno - Lhota B 0:1, Libušín B - Bratronice 4:1, Svinařov - Velká Dobrá B 0:1 pk..

16. kolo - 7.4. 2018

Sokol Smečno - SK Běleč  2:1 (1:0)

Gól a asistence: Karel Fejfar.

Sestava SK Běleč: Petr Šnobl - Jiří Smrž, Ondřej Tyburec, Marek Dvořák, Ladislav Sádlo - Michal Rábl, Karel Fejfar, Filip Trousil (46. Karel Hykl), Jiří Hejda - Lukáš Volf (80. Miroslav Tyburec), Luboš Diviš.

Rozhodčí: Rostislav Hudera

Žluté karty: Marek Dvořák, Lukáš Volf

Ve Smečně se hrálo za silného větru a v prvním poločase padl pouze jeden gól, když jsme inkasovali po přetaženém centru z levé strany. Po poločase jsme byli aktivnější a po hrubé chybě domácího brankáře se nám podařilo vyrovnat. Bohužel patnáct minut před koncem jsme neubránili dorážku po rohovém kopu a prohráli jsme 1:2.

Ostatní utkání 16. kola: Sparta Kladno - Hrdlív 3:1, Buštěhrad - Libušín 11:0, Bratronice - Svinařov 6:4, Slavoj Kladno - Stochov 3:2, Lhota B - Hřebeč B 1:0, Velká Dobrá B - Kamenné Žehrovice 1:2.

15. kolo - 31.3. 2018

SK Běleč - Sparta Kladno  4:1 (1:1)

Gól a asistence: Karel Hykl (Marek Dvořák), Luboš Diviš (Karel Hykl), Karel Fejfar z pen. (Luboš Diviš), Luboš Diviš (Lukáš Volf).

Sestava SK Běleč: Petr Šnobl - Jiří Smrž (79. Miroslav Tyburec), Ondřej Tyburec, Marek Dvořák, Ladislav Sádlo - Michal Rábl, Karel Fejfar (61. Jiří Hejda), Filip Trousil, Karel Hykl - Lukáš Volf (70. Jan Čermák), Luboš Diviš.

Rozhodčí: Jakub Krejsa

Žluté karty: Filip Trousil, Ladislav Sádlo

Vstup do jarní části soutěže se nám vydařil, po výborném druhém poločase jsme porazili kladenskou Spartu 4:1. Do vedení nás v prvním poločase dostal po centru Marka Dvořáka Karel Hykl, ale hosté do konce prvního poločasu vyrovnali. O výsledku rozhodl začátek druhé půle, kdy jsme během sedmi minut vstřelil tři góly. Nejdříve po přihrávce Karla Hykla skóroval Luboš Diviš, pak po faulu na Luboše Diviše proměnil penaltu Karel Fejfar a skóre uzavřel po asistenci Lukáše Volfa Luboš Diviš.

Ostatní utkání 15. kola: Kamenné Žehrovice - Bratronice odl., Hrdlív - Slavoj Kladno 4:5, Stochov - Lhota B 4:1, Hřebeč B - Velká Dobrá B 0:4, Svinařov - Buštěhrad 1:4, Libušín B - Smečno 4:2.

12. kolo - 11.11. 2017

SK Běleč - Sokol Hrdlív  2:3 pk (2:0)

Gól a asistence: Lukáš Volf (Karel Fejfar), Filip Trousil z pen. (Lukáš Volf)

Sestava SK Běleč: Petr Šnobl - Michal Rábl (85. Jan Čermák), Ondřej Tyburec, Marek Dvořák, Jiří Smrž (46. Ladislav Sádlo) - František Kougl (46. Jiří Hejda), Karel Fejfar, Filip Trousil, David Trousil - Luboš Diviš, Lukáš Volf (90. Michal Tamchyna).

Ostatní utkání 12. kola: Kamenné Žehrovice - Sparta Kladno 3:2, Libušín B - Stochov 4:0, Velká Dobrá B - Buštěhrad 2:3, Lhota B - Bratronice 6:3, Hřebeč B - Smečno 1:3, Svinařov - Slavoj Kladno 3:4.

11. kolo - 4.11. 2017

SK Běleč - SK Lhota B  2:1 pk (1:1)

Gól a asistence: Jiří Hejda (Karel Fejfar)

Sestava SK Běleč: Petr Šnobl - Miroslav Tyburec (48. Michal Tamchyna), Ondřej Tyburec, Marek Dvořák, Ladislav Sádlo - Karel Fejfar, Karel Hykl (43. Michal Rábl), Filip Trousil (33. Jiří Smrž), Zdeněk Řepa - Luboš Diviš, Jiří Hejda.

V předposledním podzimním kole jsme si dokázali poradit s několika absencemi a nakonec jsme se v derby s rezervou Lhoty radovali ze zisku dvou bodů po vítězství na penalty. Jediný náš gól vstřelil Jiří Hejda, penalty proměnili Karel Fejfar, Ondřej Tyburec, Luboš Diviš, Jiří Smrž a v šesté sérii rozhodl o našem vítězství Ladislav Sádlo. Ve druhé sérii neproměnil Marek Dvořák. Tím jsme se udrželi v čele tabulky s náskokem jednoho bodu na druhé Smečno. Tři body ztrácí Buštěhrad, ale má k dobru nedohrané utkání ve Lhotě.

Ostatní utkání 11. kola: Kamenné Žehrovice - Slavoj Kladno 2:4, Hrdlív - Libušín B 5:1, Buštěhrad - Bratronice 4:1, Smečno - Velká Dobrá B 4:1, Sparta Kladno - Hřebeč B 4:3, Stochov - Svinařov 3:2 pk.

10. kolo - 29.10. 2017

Baník Libušín B - SK Běleč  1:3 (0:3)

Góly a asistence: David Trousil (Lukáš Volf), David Trousil (Lukáš Volf), Lukáš Volf (Luboš Diviš).

Sestava SK Běleč: Petr Šnobl - Jiří Smrž, Vojtěch Bureš, Marek Dvořák, Ondřej Tyburec - Michal Rábl (46. Karel Hykl), Filip Trousil, Karel Fejfar, David Trousil (81. Miroslav Tyburec) - Luboš Diviš, Lukáš Volf (75. Zdeněk Řepa).

Po 10. kole III. třídy jsme se vyhoupli do čela tabulky, když jsme získali tři body na hřišti Libušína. Utkání se hrálo v nepříjemném počasí a na těžkém terénu. Domácí měli sice územní převahu, ale nám se v prvním poločase podařily tři brejky a do šaten jsme šli z třígólovým vedením. První dvě branky vstřelil David Trousil po přihrávkách Lukáše Volfa, třetí dal Lukáš Volf po asistenci Luboše Diviše. I ve druhém poločase jsme měli několik slibných brejkových situací, ale ke gólu jsme ani jednu nedotáhli. Domácí se pak deset minut před koncem dočkali čestného úspěchu.

Ostatní utkání 10. kola: Kamenné Žehrovice - Baník Stochov 3:1, Bratronice - Smečno 3:2 pk., Hřebeč B - Slavoj Kladno 0:2, Svinařov - Hrdlív 3:2, Velká Dobrá B - Sparta Kladno odl., Lhota B - SK Buštěhrad 0:0 kvůli počasí nedohráno.

9. kolo - 21.10. 2017

SK Běleč - AFK Svinařov  4:5 pk (2:1)

Góly a asistence: Lukáš Volf (David Trousil), Karel Fejfar z pen. (Lukáš Volf), Luboš Diviš (Karel Hykl), Luboš Diviš (Karel Hykl).

Sestava SK Běleč: Petr Šnobl - Jiří Smrž, Ondřej Tyburec, Marek Dvořák, Michal Rábl (65. František Kougl) - Lukáš Volf, Karel Hykl, Karel Fejfar, David Trousil - Luboš Diviš, Filip Trousil (71. Jiří Hejda)

Hned osm gólů bylo k vidění v posvícenském utkání proti Svinařovu. V první půli jsme se dostali do dvougólového vedení, ale do přestávky dokázali hosté snížit na 1:2. Úvod druhého poločasu pak patřil Svinařovu, který otočil skóre na 3:2. Pak nejdříve Luboš Diviš vyrovnal a navíc dvě minuty před koncem utkání poslal naše mužstvo do vedení. Hosté ani v tuto chvíli nesložili zbraně a v poslední minutě dokázali vyrovnat. Následně opanovali i penaltový rozstřel a odvezli si dva body. V našem týmu penaltu proměnil Lukáš Volf a David Trousil a neproměnili Marek Dvořák a Karel Hykl.

Ostatní utkání 9. kola: Smečno - Buštěhrad 1:3, Hrdlív - Kamenné Žehrovice 1:3, Sparta Kladno - Bratronice 3:2, Slavoj Kladno - Velká Dobrá B 1:3, Stochov - Hřebeč 3:0, Libušín B - Lhota B 1:2.

8. kolo - 14.10. 2017

SK Kamenné Žehrovice - SK Běleč  0:3 (0:0)

Góly a asistence: Marek Dvořák (David Trousil), Filip Trousil z pen. (Lukáš Volf), Karel Fejfar (Luboš Diviš)

Sestava SK Běleč: Petr Šnobl - Jiří Smrž, Ondřej Tyburec, Marek Dvořák, Ladislav Sádlo - Michal Rábl (46. Lukáš Volf), Karel Hykl (83. Miroslav Tyburec), Karel Fejfar (81. Jiří Hejda), David Trousil - Luboš Diviš (86. Michal Tamchina), Filip Trousil (78. František Kougl)

V 8. kole III. třídy jsme potřetí v řadě udrželi nulu a díky třem vstřeleným gólům jsme získali další tři body. Po bezbrankovém prvním poločase otevřel skóre Marek Dvořák, který proměnil centr Davida Trousil, na rozdíl dvou gólů zvýšil po faulu na Lukáše Volfa z penalty Filip Trousil a skóre uzavřel po střele Luboše Diviše dorážkou Karel Fejfar.

Ostatní utkání 8. kola: Bratronice - Slavoj Kladno 5:0, Buštěhrad - Sparta Kladno 4:3, Velká Dobrá B - Stochov 0:2, Svinařov - Libušín B 6:0, Hřebeč B - Hrdlív 0:3, Lhota B - Smečno 3:2 pk.

7. kolo - 7.10. 2017

SK Běleč - SK Hřebeč B   2:0 (2:0)

Góly a asistence: David Trousil (Lukáš Volf), Filip Trousil (Marek Dvořák)

Sestava SK Běleč: Petr Šnobl - Jiří Smrž, Ondřej Tyburec, Marek Dvořák, Ladislav Sádlo - Michal Rábl, Karel Hykl, Zdeněk Řepa (14. Jiří Hejda), David Trousil (82. Michal Tamchyna) - Lukáš Volf, Filip Trousil (59. František Kougl).

I v 7. kole III. třídy se nám dařilo a na domácím hřišti jsme v souboji s rezervou Hřebče neinkasovali a získali jsme tři body. O vítězství jsme rozhodli už v prvním poločase, když se nejdříve po faulu na Lukáše Volfa prosadil z přímého kopu David Trousil a druhý gól přidal před přestávkou Filip Trousil. Ve druhém poločase už další góly nepadly, nejblíže ke gólové radosti měli hosté, kteří trefili tyč naší branky.

Ostatní utkání 7. kola: Hrdlív - Velká Dobrá B 7:1, Sparta Kladno - Smečno 2:6, Slavoj - Buštěhrad 4:2, Stochov - Bratronice 6:2, Svinařov - Lhota 5:3, Libušín B - Kamenné Žehrovice 2:3 pk.

6. kolo - 1.10. 2017

Čechie Velká Dobrá B - SK Běleč  0:7 (0:2)

Góly a asistence: Jiří Hejda (Lukáš Volf), Jiří Hejda (David Trousil), David Trousil z pen. (Lukáš Volf), David Trousil (Lukáš Volf), Marek Dvořák, vlastní (Karel Hykl), Michal Rábl

Sestava SK Běleč: Jiří Smrž - Ladislav Sádlo, Vojtěch Bureš, Marek Dvořák, Michal Rábl - František Kougl (68. Miroslav Tyburec), Karel Hykl, Zdeněk Řepa, David Trousil - Lukáš Volf (54. Jan Čermák), Jiří Hejda (77. Michal Tamchyna).

Po nepodařeném utkání na Stochově jsme odjížděli na hřiště Velké Dobré B citelně oslabeni. Kvůli zranění nebo nemoci chyběli Luboš Diviš, Karel Fejfar, Filip Trousil, omluvil se i Ondřej Tyburec a Petr Šnobl. Přesto jsme podali dobrý výkon a zaslouženě vysoko vyhráli. Domácí měli za stavu 0:0 velkou šanci, ale Jiří Smrž v brance nás podržel. Pak už se do poločasu dvakrát prosadil Jiří Hejda a ve druhém poločase jsme přidali dalších pět gólů.

Ostatní utkání 6. kola: Kamenné Žehrovice - Svinařov 2:1, Buštěhrad - Stochov 10:0, Bratronice - Hrdlív 0:4, Smečno - Slavoj Kladno 2:1, Lhota B - Sparta Kladno 3:1, Hřebeč B - Libušín B 3:2.

Předehrávané 13. kolo - 28. 9. 2017

Baník Stochov - SK Běleč  5:2 (1:0)

Góly a asistence: Luboš Diviš (Lukáš Volf), Lukáš Volf (Luboš Diviš)

Sestava SK Běleč: Petr Šnobl - Jiří Smrž (78. Jan Čermák), Ondřej Tyburec, Marek Dvořák, Ladislav Sádlo - František Kougl (60. Michal Tamchyna), Karel Hykl (74. Jiří Hejda), Karel Fejfar, David Trousil - Lukáš Volf (82. Miroslav Tyburec), Luboš Diviš.

Utkání na Stochově se nám nevydařilo, když jsme doplatili na špatný důraz v obranné fázi a mizernou koncovku. Šancí jsme si v obou poločasech vypracovali dost, i za stavu 2:2 jsme mohli vstřelit gól, ale to se podařilo domácím, kteří vzápětí po zbytečném faulu a penaltě odskočili na rozdíl dvou gólů a to utkání rozhodlo.

Ostatní výsledky předehrávaného 13. kola: Hrdlív - Lhota B 4:1, Bratronice - Velká Dobrá B 4:3, Buštěhrad - Hřebeč B 7:1, Smečno - Kamenné Žehrovice 3:1, Sparta Kladno - Svinařov 4:1, Slavoj Kladno - Libušín B 1:2 pk.

5. kolo - 23. 9. 2017

SK Běleč - Sokol Bratronice  3:1 (0:1)

Góly a asistence: Karel Fejfar z pen. (Lukáš Volf), Jiří Hejda (Karel Hykl), Luboš Diviš (Karel Hykl)

Sestava SK Běleč: Petr Šnobl - Jiří Smrž, Vojtěch Bureš, Marek Dvořák, Michal Rábl (68. Michal Tamchyna) - František Kougl (56. Jiří Hejda), Filip Trousil (32. Karel Hykl), Karel Fejfar, Ladislav Sádlo - Lukáš Volf (89. Miroslav Tyburec), Luboš Diviš.

Na očekávané derby dorazilo 100 diváků a v prvním poločase viděli převahu hostujících Bratronic, které se i gólem po rohovém kopu dostali do vedení. Po přestávce jsme se však zlepšili a vývoj zápasu otočili. Nejdříve po faulu na Lukáše Volfa proměnil pokutový kop Karel Fejfar. Po hodině hry vstřelil po rohovém kopu Karla Hykla vítězný gól Jiří Hejda a skóre uzavřel po centru Karla Hykla Luboš Diviš. Tradiční derby jsme tak vyhráli a v tabulce se bodově dotáhli na vedoucí duo Smečno, Hřebeč B.

Ostatní výsledky 5. kola: Kamenné Žehrovice - Lhota B 7:1, Stochov - Smečno 2:1, Hrdlív - Buštěhrad 5:2, Slavoj KLadno - Sparta Kladno 2:1, Svinařov - Hřebeč 1:2, Libušín B - Velká Dobrá B 3:1.

4. kolo - 16. 9. 2017

SK Buštěhrad - SK Běleč  1:2 (0:1)

Góly a asistence: Lukáš Volf (Petr Šnobl), Filip Trousil z pen (Lukáš Volf)

Sestava SK Běleč: Petr Šnobl - Jiří Smrž, Vojtěch Bureš, Marek Dvořák, Ladislav Sádlo - Michal Tamchyna (61. Jiří Hejda), Karel Hykl, Karel Fejfar (43. Zdeněk Řepa), Michal Rábl - Lukáš Volf (88. Miroslav Tyburec), Filip Trousil.

Ve 4. kole III. třídy jsme hráli na hřišti vedoucího týmu soutěže a překvapivě jsme si odvezli všechny tři body. A to i přesto, že jsme nastoupili oslabení o Luboše Diviše, Davida Trousila, Ondřeje Tyburce nebo Františka Kougla. Do vedení jsme se dostali po úniku Lukáše Volfa a druhý gól dal z penalty Filip Trousil, když domácí nedovoleně zastavili opět unikajícího Lukáše Volfa. Stejný hráč ještě navíc jeden samostatný únik neproměnil. I domácí měli šance a zejména ve druhém poločase byli lepším týmem. Nakonec dokázali pouze snížit, když jim navíc nebyl kvůli ofsajdu správně neuznaný vyrovnávací gól.

Ostatní výsledky 4. kola: Smečno - Hrdlív 5:1, Sparta Kladno - Stochov 4:3, Bratronice - Libušín 0:1, Velká Dobrá B - Svinařov 3:1, Lhota B - Slavoj Kladno 0:2, Hřebeč B - Kamenné Žehrovice 4:2.

3. kolo - 9. 9. 2017

SK Běleč - Baník Smečno  2:4 (0:1)

Góly a asistence: Jiří Hejda (Michal Rábl), David Trousil

Sestava SK Běleč: Petr Šnobl - Michal Rábl, Vojtěch Bureš, Marek Dvořák, Ladislav Sádlo - František Kougl (62. Zdeněk Řepa), Filip Trousil (31. Jiří Smrž), Karel Fejfar, David Trousil - Luboš Diviš, Vojtěch Mach (57. Jiří Hejda)

Ve 3. kole III. třídy jsme doma přivítali Smečno a utkání se nám tentokrát vůbec nevydařilo. Tři hrubé individuální chyby (Vojtěch Bureš, Marek Dvořák a Karel Fejfar) soupeř potrestal třemi góly a po většinu utkání byl lepším týmem. Nám se vydařil až závěr, když jsme po gólech Jiřího Hejdy a Davida Trousila snížili na rozdíl jediného gólu a dostali Smečno pod tlak. Bohužel v posledních vteřinách jsme z protiútoku inkasovali čtvrtý gól.

Ostatní výsledky 3. kola: Kamenné Žehrovice - Velká Dobrá B 2:3 pk, Hrdlív - Sparta Kladno 2:8, Libušín - Buštěhrad 0:2, Hřebeč B - Lhota B 5:3, Svinařov - Bratronice 3:1, Stochov - Slavoj Kladno 0:3.

2. kolo - 2. 9. 2017

Sparta Kladno - SK Běleč  0:3 (0:2)

Góly a asistence: Luboš Diviš (Karel Hykl), Filip Trousil (Karel Fejfar), Jiří Hejda (Michal Tamchyna)

Sestava SK Běleč: Petr Šnobl - Jiří Smrž (74. Miroslav Tyburec), Ondřej Tyburec, Marek Dvořák, Ladislav Sádlo (81. Vojtěch Mach) - František Kougl (46. Michal Rábl), Karel Hykl (69. Michal Tamchyna), Karel Fejfar, Zdeněk Řepa (46. Jiří Hejda) - Luboš Diviš, Filip Trousil.

Ve druhém kole III. třídy se nám podařilo vyhrát v Rozdělově nad kladenskou Spartou 3:0. Vstup do zápasu jsme měli neuvěřitelný, když jsme ve 4. minutě vedli 2:0. Hned v 1. minutě otevřel skóre Luboš Diviš a z dalšího útoku zvýšil Filip Trousil. Na konečných 3:0 upravil svým prvním gólem v bělečském dresu Jiří Hejda.

Ostatní výsledky 2. kola: Smečno - Libušín B 7:1, Buštěhrad - Svinařov 4:1, Bratronice - Kamenné Žehrovice 1:2 pk, Slavoj Kladno - Hrdlív 5:6 pk, Lhota B - Stochov 5:1, Velká Dobrá B - Hřebeč B 4:1.

1. kolo - 26. 8. 2017

SK Běleč - Slavoj Kladno  3:2 (1:2)

Góly a asistence: Filip Trousil z pen. (Zdeněk Trousil), Filip Trousil (Jiří Hejda), Marek Dvořák (Karel Hykl)

Sestava SK Běleč: Petr Šnobl - Jiří Smrž, Vojtěch Bureš (85. Miroslav Tyburec), Ondřej Tyburec, Marek Dvořák - František Kougl (65. Michal Tamchyna), Karel Hykl, Filip Trousil, Ladislav Sádlo - Jiří Hejda (75. Jan Čermák), Zdeněk Trousil (46. Zdeněk Řepa).

Ostatní výsledky 1. kola: Kamenné Žehrovice - Buštěhrad 0:4, Hrdlív - Stochov 4:2, Velká Dobrá B - Lhota B 3:2, Libušín B - Sparta Kladno 2:1, Svinařov - Smečno 1:3, Hřebeč - Bratronice 4:1.

Vstup do utkání jsme měli výborný, když hned v 5. minutě otevřel skóre po faulu na Zdeňka Trousila z penalty Filip Trousil. Pak jsme neproměnili tři velké šance, když šel Zdeněk Trousil dvakrát sám na brankáře a František Kougl z blízka netrefil branku. A hosté nás do poločasu dvakrát potrestali, když dvěma slepenými góly otočili skóre. Ve druhém poločase jsme si vypracovali opět více šancí než náš soupeř a zaslouženě jsme vyrovnali gólem Filipa Trousila, kterému nahrál do samostatného úniku Jiří Hejda. Pak nás dvakrát podržel pěkným zákrokem brankář Petr Šnobl. V závěru zápasu jsme měli nejdříve smůlu, když trestný kop Karla Hykla skončil na břevně, ale z poslední akce zápasu, rohového kopu, rozhodl o zisku tří bodů Marek Dvořák po centru Karla Hykla.