Úvod » Sezona 2016/2017

Ani v posledním kole jsme nebodovali, snad bude ve III. třídě lépe

publikováno 25.06.2017 (aktualizováno 03.07.2017)

Ani v posledním kole okresního přeboru jsme se z bodového zisku neradovali a jenom jsme potvrdili velice špatné jaro. Musíme uznat, že jsme sestoupili oprávněně a od příští sezony by měl každý pro fotbal udělat o něco více, než tomu bylo v sezoně právě skončené.

17. června 2017 - 26. kolo okresního přeboru

SK BĚLEČ - SK VELKÉ PŘÍTOČNO  3:4 (1:2)

Gól a asistence: Filip Trousil (Karel Hykl), Filip Trousil (Michal Rábl), Lukáš Fišer (Luboš Diviš)

Rozhodčí: Jiří Bázler - Karel Jandák

Sestava: Petr Šnobl - Marek Dvořák, Ondřej Tyburec (85. Jiří Smrž), Karel Hykl, Miroslav Tyburec - Michal Rábl, Karel Fejfar, Lukáš Fišer, David Trousil - Luboš Diviš, Filip Trousil.

Ostatní výsledky 26. kola: Brandýsek - Družec 3:1, Hrdlív - Dubí 1:4, Kročehlavy - Černuc 2:0, Kamenné Žehrovice - Lidice 6:2, Slaný B - Hostouň B 0:2, Tuchlovice B - Švermov 1:4.

10. června 2017 - 25. kolo okresního přeboru

SLOVAN DUBÍ - SK BĚLEČ  4:2 (2:0)

Gól a asistence: Karel Hykl (Marek Dvořák), Filip Trousil (Vojtěch Bureš)

Rozhodčí: Jakub Krejsa - Josef Krejsa

Sestava: Petr Šnobl - Marek Dvořák, Ondřej Tyburec, Vojtěch Bureš, Miroslav Tyburec - František Kougl, Karel Fejfar, Filip Trousil, Michal Rábl - Luboš Diviš, Karel Hykl.

Po zápasech 25. kola je jasné, že v příští sezoně budeme hrát III. třídu. V Dubí jsme prohráli 2:4 a už se nemůžeme dostat na předposlední místo, které by znamenalo účast v baráži. Domácí se dostali do vedení po přísné penaltě a do poločasu jsme inkasovali druhý gól. Pak jsme sice utkání zdramatizovali, když na 1:2 snížil Karel Hykl a na 2:3 Filip Trousil, ale na vyrovnání už jsme nedosáhli.

Ostatní výsledky 25. kola: Družec - Hrdlív 3:2, Velké Přítočno - Kamenné Žehrovice 3:0, Lidice - Kročehlavy 4:3, Švermov - Slaný B 1:5, Černuc - Tuchlovice B 1:4, Hostouň B - Brandýsek 4:0.

3. června 2017 - 24. kolo okresního přeboru

SK BĚLEČ - SOKOL DRU6EC  2:7 (0:4)

Gól a asistence: Karel Fejfar z pen., Filip Trousil

Rozhodčí: Čechovský - Oubrecht, Lank

Sestava: Jiří Smrž - Ladislav Sádlo, Ondřej Tyburec, Zdeněk Trousil, Michal Rábl - Lukáš Fišer, Karel Fejfar, Filip Trousil, František Kougl - Luboš Diviš, Miroslav Tyburec.

Bohužel ani v dalším utkání nedošlo ke zlepšení našich výsledků. Tentokrát si proti nám otevřel střelnici Družec, který nám v prvním poločase dal čtyři góly a po přestávce už tak nebylo o co hrát. Do konce soutěže jsou ještě dvě kola, tak je snad odehrajeme důstojněji a pokud možno i s bodovým ziskem.

Ostatní výsledky 24. kola: Kročehlavy - Velké Přítočno 2:3 pk., Brandýsek - Švermov 1:3, Hrdlív - Hostouň B 0:8, Kamenné Žehrovice - Dubí 4:1, Tuchlovice B - Slaný B 1:2 pk., Černuc - Lidice 3:2 pk.

28. května 2017 - 23. kolo okresního přeboru

SOKOL HOSTOUŇ B - SK BĚLEČ  12:0 (5:0)

Gól a asistence: ---

Rozhodčí: Laštovička - Zálužský, Pískač

Sestava: Petr Šnobl - Marek Dvořák, Ondřej Tyburec, Zdeněk Trousil (46. Miroslav Tyburec), Jan Čermák - Lukáš Fišer, Karel Fejfar, Filip Trousil, Ladislav Sádlo - Luboš Diviš, Lukáš Volf (16 min. ČK).

Utkání v Hostouni bylo podle předpokladů jednoznačnou záležitostí, zvlášť když jsme od 16. minuty hráli bez vyloučeného Lukáše Volfa, který dostal nejdříve osmou žlutou kartu a pak za kritiku rozhodčího i červenou. Trest je hodně tvrdý 2+6 týdnů. To znamená, že pro něj sezona skončila. Zápas se pak vyvíjel jasně ve prospěch domácích, kteří si s chutí zastříleli.

Ostatní výsledky 23. kola: Slaný B - Brandýsek 2:0, Lidice - Tuchlovice B 0:1, Velké Přítočno - Černuc 2:1, Dubí - Kročehlavy 6:1, Družec - Kamenné Žehrovice 5:0, Švermov - Hrdlív 1:2.

20. května 2017 - 22. kolo okresního přeboru

SK BĚLEČ - BANÍK ŠVERMOV 3:2 pk (1:2)

Gól a asistence: Karel Fejfar z pen., Lukáš Volf

Rozhodčí: Dachovský - Oubrecht, Lukáč

Sestava: Petr Šnobl - Marek Dvořák, Ondřej Tyburec, Zdeněk Trousil, František Kougl - Lukáš Fišer, Karel Fejfar, Filip Trousil, David Trousil - Luboš Diviš, Lukáš Volf (90. Miroslav Tyburec).

Před utkáním se Švermovem se do sestavy vrátilo oproti utkání ve Slaném hned pět hráčů základní sestavy - Luboš Diviš, Karel Fejfar, David Trousil, Filip Trousil a Zdeněk Trousil. Navíc přijelo mužstvo, které je na jaře nejhorší v soutěži. Přesto jsme ve 36. minutě  prohrávali 0:2 a přežili ještě několik jasných šancí soupeře. Do poločasu však Karel Fejfar z penalty snížil a ve druhém poločase vyrovnal po krásné individuální akci Lukáš Volf. Penaltový rozstřel rozhodl v sedmé sérii Ondřej Tyburec.

Ostatní výsledky 22. kola: Kamenné Žehrovice - Hostouň 1:3, Lidice - Velké Přítočno 1:3, Kročehlavy - Družec 2:1, Hrdlív - SLaný B 3:4 pk, Tuchlovice B - Brandýsek 4:1, Černuc - Dubí 2:1.

14. května 2017 - 21. kolo okresního přeboru

SK Slaný B - SK BĚLEČ 9:0 (4:0)

Rozhodčí: Pejša - Sandev, Bázler

Sestava: Petr Šnobl - Marek Dvořák, Ondřej Tyburec, Vojtěch Bureš, Miroslav Tyburec - Michal Rábl, Karel Hykl, Lukáš Fišer, Ladislav Sádlo - Jan Čermák, Lukáš Volf.

Na hřiště vedoucího týmu soutěže jsme přijeli citelně oslabení. Z různých důvodů chyběli Karel Fejfar, Luboš Diviš, Filip Trousil, David Trousil, Zdeněk Trousil, František Kougl, Rostyslav Chernyshov a Rostyslav Marchuk. Bylo nás přesně jedenáct, ale jen díky tomu, že Jan Čermák nastoupil se zraněním. Na Slaný jsme tím pádem vůbec nestačili a tak si domácí s chutí zahráli a zastříleli.

Ostatní výsledky 21. kola: Brandýsek - Hrdlív 5:1, Družec - Černuc 3:1, Dubí - Lidice 0:2, Velké Přítočno - Tuchlovice B 3:1, Švermov - Kamenné Žehrovice 0:1, Hostouň - Kročehlavy 3:0.

6. května 2017 - 20. kolo okresního přeboru

SK BĚLEČ - FK Brandýsek 0:3 (0:2)

Rozhodčí: Kalík - Krejsa, Lukáč

Sestava: Petr Šnobl - Ladislav Sádlo, Ondřej Tyburec, Vojtěch Bureš (46. Michal Rábl), Marek Dvořák - František Kougl (59-ČK), Karel Fejfar, Filip Trousil (74. Miroslav Tyburec), Lukáš Fišer - Karel Hykl (46. Jan Čermák), Lukáš Volf.

Proti Brandýsku jsme vůbec nezachytili začátek zápasu a brzy prohrávali o dva góly. Pak se hra trochu vyrovnala, ale bohužel jsme opět neproměnili několik vyložených šancí. Zejména Karel Hykl a Lukáš Volf byli gólu hodně blízko. Ve druhém poločase byl navíc brzy vyloučený František Kougl a hosté už si výsledek pohlídali.

Ostatní výsledky 20. kola: Kamenné Žehrovice - SLaný B 1:5, Lidice - Družec 1:4, Kročehlavy - Švermov 1:2 pk, Tuchlovice B - Hrdlív 3:1, Černuc - Hostouň B 3:2 pk.

Předehrávka 23. kola: Slaný B - Brandýsek 2:0.

29. dubna 2017 - 19. kolo okresního přeboru

SOKOL HRDLÍV - SK BĚLEČ  4:0 (0:0)

Rozhodčí: Mareš - Šalamoun, Kindermman

Sestava: Petr Šnobl - Ladislav Sádlo, Ondřej Tyburec, Zdeněk Trousil, Marek Dvořák - František Kougl, Karel Fejfar, Lukáš Fišer, Michal Rábl - Rostislav Marchuk (46. Vojtěch Bureš), Lukáš Volf.

Na hřišti Hrdlíva jsme nezvládli velice důležitý zápas o záchranu a zejména po katastrofálním výkonu ve druhém poločase jsme prohráli 0:4. V první půli jsme měli několik šancí, zejména Lukáš Volf mohl skórovat, ale nakonec gól nepadl. Po přestávce jsme však předvedli velice špatný výkon a čtyřikrát inkasovali. Souboj o záchranu se tak ještě více zdramatizoval.

Ostatní výsledky 19. kola: Brandýsek - Kamenné Žehrovice - 4:1, Dubí - Tuchlovice B 6:2, Družec - Velké Přítočno 2:1, Švermov - Černuc 3:4, Hostouň - Lidice 5:0, Slaný B - Kročehlavy 4:2.

23. dubna 2017 - 18. kolo okresního přeboru

AFK TUCHLOVICE B - SK BĚLEČ  6:1 (2:0)

Gól a asistence: Miroslav Tyburec (Karel Fejfar)

Rozhodčí: Říha - Hudera, Zíka

Sestava: Petr Šnobl - Jan Čermák, Ondřej Tyburec, Vojtěch Bureš, Marek Dvořák - František Kougl, Karel Fejfar, Karel Hykl, Michal Rábl - Miroslav Tyburec.

Do Tuchlovic jsme přijeli hodně oslabení. Ze zdravotních důvodů chyběli Luboš Diviš, Zdeněk Trousil, David Trousil a Lukáš Fišer, pro osm žlutých karet Filip Trousil, v zaměstnání byl Ladislav Sádlo a bez omluvy nedorazili Rostyslav Marchuk a Rostyslav Chernyshov. Nastoupili jsme tak pouze v deseti a výsledek je pro nás ještě milosrdný. Domácí mohli dát mnohem víc gólů, ale díky dobrému výkonu Petra Šnobla v brance a střelecké nemohoucnosti tuchlovických hráčů jsme inkasovali "pouze" šestkrát.

Ostatní výsledky 18. kola: Kamenné Žehrovice - Hrdlív 1:0, Kročehlavy - Brandýsek 1:2, Lidice - Švermov 2:3pk, Velké Přítočno - Hostouň B 1:6, Dubí - Družec 1:6, Černuc - Slaný B 0:5.

15. dubna 2017 - 17. kolo okresního přeboru

SK BĚLEČ - SK KAMENNÉ ŽEHROVICE  1:3 (1:1)

Gól a asistence: Filip Trousil (Vojtěch Bureš)

Rozhodčí: Laštovička

Sestava: Petr Šnobl - Michal Rábl, Ondřej Tyburec, Zdeněk Trousil (19. Vojtěch Bureš), Rostyslav Marchuk - František Kougl, , Karel Fejfar, Filip Trousil, Ladislav Sádlo - Lukáš Volf (56´ČK), Jan Čermák (70. Miroslav Tyburec).

Utkání o záchranu s Kamennými Žehrovicemi hodně ovlivnila marodka v našem týmu. Kvůli zranění nemohli nastoupit David Trousil, Lukáš Fišer, Luboš Diviš, navíc po 19 minutách hry odstoupil kvůli žaludečním problémům Zdeněk Trousil. Chyběl i Karel Hykl (zaměstnání) a Marek Dvořák (čtyři žluté karty). Přesto jsme se dostali po standardní situaci a hlavičce Filipa Trousila do vedení. Hosté do konce poločasu z přísné penalty vyrovnali. Deset minut po přestávce viděl červenou kartu Lukáš Volf a v 66. minutě si vstřelil vlastní gól František Kougl. V deseti jsme se snažili o vyrovnání, ale dvě minuty před koncem jsme z rychlého protiútoku potřetí inkasovali.

Ostatní výsledky 17. kola: Švermov - Velké Přítočno 2:3, Družec - Tuchlovice B 3:0, Brandýsek - Černuc 0:3, Hrdlív - Kročehlavy 1:2, Hostouň - Dubí 8:0, Slaný B - Lidice 2:3 pk.

8. dubna 2017 - 16. kolo okresního přeboru

SK Kročehlavy - SK BĚLEČ  4:1 (1:1)

Gól a asistence: Karel Fejfar z pen. (FIlip Trousil)

Rozhodčí: Kindl

Sestava: Petr Šnobl - Michal Rábl, Ondřej Tyburec, Zdeněk Trousil, Marek Dvořák - František Kougl (46. Rostyslav Marchuk), Lukáš Fišer (50. Karel Hykl), Karel Fejfar, David Trousil (75. Miroslav Tyburec) - Luboš Diviš (75. Jan Čermák), Filip Trousil.

V Kročehlavech jsme nezačali vůbec špatně a v prvním poločase jsme měli více šancí než domácí. Přesto jsme rychle prohrávali, ale do konce prvního poločasu vyrovnal z penalty po faulu na Filipa Trousila Karel Fejfar. Do vedení nás pak mohl dostat Luboš Diviš, ale míč směřující do sítě vyhlavičkoval obránce. Po přestávce už byli domácí lepší a nám se navíc postupně zranili Lukáš Fišer, David Trousil a Luboš Diviš. Nakonec jsme prohráli o tři branky.

Ostatní výsledky 16. kola: Lidice - Brandýsek 0:5, Velké Přítočno - Slaný B 1:2pk, Dubí - Švermov 5:4pk, Družec - Hostouň B 3:2pk, Černuc - Hrdlív 4:3, Tuchlovice B - Kamenné Žehrovice 4:1.

1. dubna 2017 - 15. kolo okresního přeboru

SK BĚLEČ - Viktorie Černuc  2:0 (2:0)

Gól a asistence: David Trousil (Luboš Diviš), Lukáš Volf (Luboš Diviš)

Rozhodčí: Choleva - Hasíková, Oubrecht

Sestava: Petr Šnobl - Michal Rábl (46. Ladislav Sádlo), Ondřej Tyburec, Zdeněk Trousil (76. Miroslav Tyburec), Marek Dvořák - Lukáš Fišer (46. František Kougl), Filip Trousil, Karel Fejfar, David Trousil - Luboš Diviš, Lukáš Volf (82. Jan Čermák).

I druhé jarní utkání jsme zvládli, doma jsme porazili Černuc 2:0, když oba góly padly už v prvním poločase. Nejdříve se po přihrávce Luboše Diviše prosadil David Trousil a druhý gól přidal po půlhodině hry Lukáš Volf. Z prvních dvou zápasů jsme tak získali krásných pět bodů a úspěšně jsme vykročili za záchranou.

Ostatní výsledky 15. kola: Kamenné Žehrovice - Kročehlavy 2:3 pk, Brandýsek - Velké Přítočno 3:1, Hrdlív - Lidice 2:1, Švermov - Družec 2:6, Slaný B - Dubí 4:0, Hostouň B - Tuchlovice 5:1.

25. března 2017 - 14. kolo okresního přeboru

SK Lidice - SK BĚLEČ 1:2 pk (1:1)

Gól a asistence: Filip Trousil (Karel Hykl)

Rozhodčí: Čechovský

Sestava: Petr Šnobl - Jan Čermák (46. Rostyslav Marchuk), Marek Dvořák, Ondřej Tyburec, Ladislav Sádlo - Michal Rábl, Karel Fejfar, Karel Hykl, Filip Trousil - Luboš Diviš, Lukáš Volf (75. Rostyslav Chernyshov).

První jarní utkání se nám vydařilo, když jsme v Lidicích po remíze 1:1 vyhráli na pokutové kopy. Domácí vstoupili do utkání mnohem lépe než my, ale nedařilo se jim v koncovce a v naší brance podal vynikající výkon Petr Šnobl. Během prvních dvaceti minut jsme přežili minimálně čtyři stoprocentní šance Lidic a hned z první naší střely na branku nás poslal do vedení Filip Trousil. Hned z další šance jsme mohli odskočit na rozdíl dvou gólů, ale Lukáš Volf samostatný únik neproměnil. Domácí do konce prvního poločasu vyrovnali a neproměnili další šance. Druhý poločas byl vyrovnanější, ale změnu skóre nepřinesl. V penaltovém rozstřelu jsme byli úspěšnější a získali tak druhý bod.

Ostatní výsledky 14. kola: Velké Přítočno - Hrdlív 4:1, Družec - Slaný B 1:6, Dubí - Brandýsek 2:5, Černuc - Kam. Žehrovice 2:0, Hostouň B - Švermov 7:0, Tuchlovice B - Kročehlavy 2:0

12. listopadu 2016 - 12. kolo okresního přeboru

SK BĚLEČ - SK Slovan Dubí  3:1 (1:1)

Gól a asistence: Karel Fejfar z pen. (David Trousil), Michal Rábl, David Trousil

Rozhodčí: Říha - Kalík

Sestava: Jiří Smrž - Marek Dvořák, Ondřej Tyburec, Zdeněk Trousil, Lukáš Fišer - Ladislav Sádlo, Filip Trousil (61. Michal Rábl), Karel Fejfar, David Trousil - Luboš Diviš, Lukáš Volf (88. Rostyslav Marchuk).

Ostatní výsledky 12. kola: Kamenné Žehrovice - Velké Přítočno 0:5, Kročehlavy - Lidice 0:2, Hrdlív - Družec 1:3, Brandýsek - Hostouň B 1:4, Tuchlovice B - Černuc 1:4, Slaný B - Švermov 5:1.

5. listopadu 2016 - 11. kolo okresního přeboru

SOKOL DRUŽEC - SK BĚLEČ  5:1 (3:0)

Gól a asistence: Filip Trousil (Karel Fejfar)

Sestava: Jiří Smrž - Marek Dvořák, Ondřej Tyburec, Zdeněk Trousil (77. Ján Joňák), Ladislav Sádlo (80. Jan Čermák) - Michal Rábl (46. Rostyslav Chernyshov), Lukáš Fišer, Karel Fejfar, David Trousil - Filip Trousil, Lukáš Volf (44. Rostyslav Marchuk).

Ostatní výsledky 11. kola: Švermov - Brandýsek 2:0, Dubí - Kamenné Žehrovice 5:0, Velké Přítočno - Kročehlavy 4:3, Lidice - Černuc 4:1, Hostouň B - Hrdlív 6:1, Slaný B - Tuchlovice B 2:1 pk.

29. října 2016 - 10. kolo okresního přeboru

SK BĚLEČ - SOKOL HOSTOUŇ B  1:6 (0:5)

Gól a asistence: Lukáš Volf (Luboš Diviš)

Rozhodčí: Řičica - Dvořák, Stříška

Sestava: Jiří Smrž - Marek Dvořák, Vojtěch Bureš (46. Ján Joňák), Ondřej Tyburec, Karel Hykl (75. Jan Čermák) - Lukáš Fišer, Karel Fejfar, Filip Trousil, David Trousil - Luboš Diviš, Lukáš Volf (75. Miroslav Tyburec).

Ostatní výsledky 10. kola: Kamenné Žehrovice - Družec 2:3, Hrdlív - Švermov 4:1, Brandýsek - Slaný B 0:1 pk, Kročehlavy - Dubí 3:2 pk, Tuchlovice B - Lidice 2:4, Černuc - Velké Přítočno 1:2.

22. října 2016 - 9. kolo okresního přeboru

BANÍK ŠVERMOV - SK BĚLEČ 4:0 (2:0)

Rozhodčí: Bázler - Švagr, Zíka

Sestava: Jiří Smrž - Miroslav Tyburec (46. Jan Čermák), Ondřej Tyburec, Marek Dvořák, Ladislav Sádlo - Michal Rábl, Karel Fejfar, Filip Trousil, David Trousil - Lukáš Volf (46. Rostyslav Marchuk), Rostyslav Chernyshov (59. Karel Hykl).

Ostatní výsledky 9. kola: Brandýsek - Tuchlovice B 4:1, Družec - Kročehlavy 5:0, Dubí - Černuc 4:2, Velké Přítočno - Lidice 2:3 pk, Hostouň B - Kamenné Žehrovice 8:1, Slaný B - Hrdlív 6:0.

15. října 2016 - 8. kolo okresního přeboru

SK BĚLEČ - SK Slaný B 0:4 (0:2)

Rozhodčí: Svoboda - Zíka, Prach

Sestava: Jiří Smrž - Ján Jonák (46. Ladislav Sádlo), Vojtěch Bureš, Ondřej Tyburec (46. Jan Čermák), Marek Dvořák - Michal Rábl, Karel Fejfar, Karel Hykl (75. Miroslav Tyburec), David Trousil - Lukáš Volf (63. Rostyslav Chernyshov), Rostyslav Marchuk.

Ostatní výsledky 8. kola: Kam. Žehrovice - Švermov 3:1, Hrdlív - Brandýsek 1:6, Kročehlavy - Hostouň 0:6, Lidice - Dubí 2:3pk, Černuc - Družec 2:1 pk, Tuchlovice B - Velké Přítočno 2:1 pk.

8. října 2016 - 7. kolo okresního přeboru

FK  BRANDÝSEK - SK BĚLEČ 3:1 (1:0)

Gól a asistence: Filip Trousil (Karel Fejfar)

Rozhodčí: Masopust - Král, Šulc

Sestava: Jiří Smrž - Ladislav Sádlo, Ondřej Tyburec (78. Miroslav Tyburec), Marek Dvořák, Jan Čermák - Michal Rábl (46. Rostyslav Chernyshov), Karel Fejfar, Lukáš Fišer, David Trousil (78. František Kougl) - Filip Trousil, Lukáš Volf (65. Rostyslav Marchuk).

Ostatní výsledky 7. kola: Hrdlív - Tuchlovice B 4:1, Švermov - Kročehlavy 2:3 pk, Družec - Lidice 9:2, Dubí - Velké Přítočno 5:2, Hostouň B - Černuc 4:5 pk, Slaný B - Kamenné Žehrovice 3:0.

1. října 2016 - 6. kolo okresního přeboru

SK BĚLEČ - SOKOL HRDLÍV  4:2 (1:2)

Góly a asistence: Lukáš VolfLuboš Diviš (Marek Dvořák), Luboš Diviš (David Trousil), Karel Hykl (Filip Trousil)

Rozhodčí: Švagr - Šalamoun, Dvořák Adam

Sestava: Jiří Smrž - Ladislav Sádlo, Ondřej Tyburec, Marek Dvořák, Miroslav Tyburec (46. Karel Hykl) - Michal Rábl (46. Rostyslav Chernyshov), Lukáš Fišer, Filip Trousil, David Trousil - Lukáš Volf (71. Rostyslav Marchuk), Luboš Diviš (85. Jan Čermák).

Ostatní výsledky 6. kola: Kam. Žehrovice - Brandýsek 0:1, Velké Přítočno - Družec 1:3, Lidice - Hostouň B 0:7, Kročehlavy - Slaný B 1:0 pk, Tuchlovice B - Dubí 2:5, Černuc - Švermov 1:2.

28. září 2016 - 13. kolo okresního přeboru

SK VELKÉ PŘÍTOČNO - SK BĚLEČ  4:2 (1:2)

Góly a asistence: David Trousil (Michal Rábl), Lukáš Volf (David Trousil)

Rozhodčí: Bajer

Sestava: Jiří Smrž - Marek Dvořák, Vojtěch Bureš, Ondřej Tyburec, Jan Čermák (46. Oldřich Freiberg) - Michal Rábl (57. František Kougl), Lukáš Fišer (75. Rostyslav Chernyshov), Filip Trousil, David Trousil - Lukáš Volf (70. Rostyslav Marchuk), Luboš Diviš.

Ostatní výsledky 13. kola: Švermov - Tuchlovice B 2:1, Hostouň B - Slaný B 2:1 pk, Družec - Brandýsek 0:1 pk, Dubí - Hrdlív 2:5, Lidice - Kamenné Žehrovice 1:2, Černuc - Kročehlavy 3:1.

24. září 2016 - 5. kolo okresního přeboru

SK BĚLEČ - AFK TUCHLOVICE B  3:1 (2:1)

Góly a asistence: Karel Hykl (David Trousil), Karel Hykl z pen. (Lukáš Volf), David Trousil (Michal Rábl)

Rozhodčí: Leška

Sestava: Jiří Smrž - Ladislav Sádlo, Vojtěch Bureš (46. Michal Rábl), Marek Dvořák, Miroslav Tyburec (46. Jan Čermák) - Rostyslav Chernyshov (46. František Kougl), Karel Hykl, Filip Trousil, David Trousil - Lukáš Volf (66. Rostyslav Marchuk), Luboš Diviš.

Ostatní výsledky 5. kola: Švermov - Lidice 4:2, Družec - Dubí 5:0, Hrdlív - Kam. Žehrovice 0:1 pk, Brandýsek - Kročehlavy 4:1, Hostouň B - Velké Přítočno 4:0, Slaný B - Černuc 4:2.

17. září 2016 - 4. kolo okresního přeboru

SK KAMENNÉ ŽEHROVICE - SK BĚLEČ  2:3 (1:1)

Góly a asistence: Marek Dvořák (Lukáš Volf), David Trousil (Marek Dvořák), Filip Trousil (Rostislav Marchuk)

Rozhodčí: Mareš, Kalík, Šalamoun

Sestava: Jiří Smrž - Ladislav Sádlo, Vojtěch Bureš, Marek Dvořák, Jan Čermák (46. Michal Rábl) - František Kougl (50. Rostyslav Chernyshov), Karel Fejfar, Filip Trousil, David Trousil - Lukáš Volf (60. Rostyslav Marchuk), Luboš Diviš.

Ostatní výsledky 4. kola: Dubí - Hostouň 5:6 pk, Velké Přítočno - Švermov 1:3, Lidice - Slaný B 1:7, Kročehlavy - Hrdlív 4:1, Tuchlovice B - Družec 1:4, Černuc - Brandýsek 4:2.

11. září 2016 - 3. kolo okresního přeboru

SK BĚLEČ - SK KROČEHLAVY  1:4 (0:1)

Gól a asistence: Luboš Diviš (David Trousil)

Rozhodčí: Hlavnička - Dvořák

Sestava: Jiří Smrž - Marek Dvořák, Karel Hykl, Zdeněk Trousil, Jan Čermák - Michal Rábl (66. Chernyshov Rostyslav), Karel Fejfar, David Trousil, Ladislav Sádlo (46. Lukáš Volf, 66. Marchuk Rostislav) - Miroslav Tyburec (46. Vojtěch Bureš), Luboš Diviš.

Ostatní výsledky 3. kola: Kamenné Žehrovice - Tuchlovice B 3:2 pk, Hrdlív - Černuc 5:2, Brandýsek - Lidice 1:3, Švermov - Dubí 3:1, Slaný B - Velké Přítočno 4:2, Hostouň B - Družec 4:1.

4. září 2016 - 2. kolo okresního přeboru

VIKTORIE ČERNUC - SK BĚLEČ 3:1 (1:0)

Gól a asistence: David Trousil (Filip Trousil)

Rozhodčí: Jandák - Svoboda, Krejsa

Sestava: Jiří Smrž - Marek Dvořák, Ondřej Tyburec, Ladislav Sádlo - František Kougl (46. Rostyslav Marchuk), Lukáš Fišer (46. Rostyslav Chernyshov), Karel Fejfar, David Trousil - Filip Trousil, Luboš Diviš, Lukáš Volf (80. Miroslav Tyburec).

Ostatní výsledky 2. kola: Družec - Švermov 2:3, Dubí - Slaný B 3:2, Velké Přítočno - Brandýsek 0:4, Lidice - Hrdlív 3:0, Kročehlavy - Kamenné Žehrovice 4:1, Tuchlovice - Hostouň B 4:3 pk.

24. srpna 2016 - 1. kolo okresního přeboru

SK BĚLEČ - SOKOL LIDICE  1:2 pk (1:1)

Gól a asistence: Filip Trousil (David Trousil)

Rozhodčí: Štětina

Sestava: Jiří Smrž - Marek Dvořák, Vojtěch Bureš, Zdeněk Trousil (46. Rostyslav Marchuk), Jan Čermák - Michal Rábl (46. Rostyslav Chernyshov), František Kougl (80. Miroslav Tyburec), Ondřej Tyburec, David Trousil - Filip Trousil, Luboš Diviš.

Ostatní výsledky 1. kola: Kamenné Žehrovice - Černuc 0:2, Hrdlív - Velké Přítočno 2:3, Brandýsek - Dubí 6:2, Švermov - Hostouň B 0:6, Kročehlavy - Tuchlovice B 4:0, Slaný B - Družec 3:0.