Originál kolekce na Zoot.cz

Úvod » Sezona 2015/2016

Poslední zápas se nám nevydařil, ve Vraném jsme ani jednou neskórovali

publikováno 05.06.2016 (aktualizováno 20.06.2016)

První sezonu po postupu do okresního přeboru jsme zakončili na hřišti Vraného a musíme si přiznat, že jsme podali ostudný výkon a zaslouženě jsme prohráli. Sestoupit už jsme nemohli a to se na našem výkonu asi dost podepsalo, protože hlavně chybělo nasazení a bojovnost.

26. kolo okresního přeboru - 18. 6. 2016

Sokol Vraný B - SK Běleč  2:0 (0:0)

Gól a asistence: ---

Rozhodčí: Jandák - Bázler, Sandev

Sestava SK Běleč: Jiří Smrž – Miroslav Tyburec, Ondřej Tyburec, Marek Dvořák, Jan Čermák - Lukáš Fišer, Vojtěch Bureš, Karel Fejfar, David Trousil - Filip Trousil (66. Petr Šnobl), Luboš Diviš.

Ostatní výsledky 26. kola: Hrdlív - Velké Přítočno 6:2, Žižice - Švermov 1:3, Slaný B - Brandýsek 1:2, Hostouň B - Družec 7:2, Kam. Žehrovice - Lidice 0:6, Kročehlavy - Klobuky 1:3.

Konečná tabulka okresního přeboru 2015/2016 ZDE

25. kolo okresního přeboru - 11. 6. 2016

SK Běleč - Sokol Hostouň B 3:0 (2:0)

Gól a asistence: Luboš Diviš (David Trousil), Luboš Diviš (Filip Trousil), David Trousil

Rozhodčí: Leška - Švagr, Kučera

Sestava SK Běleč: Petr Šnobl – Ladislav Sádlo, Ondřej Tyburec, Zdeněk Trousil, Marek Dvořák - František Kougl (65. Michal Rábl), Karel Hykl (85. Jan Čermák), Karel Fejfar, David Trousil - Filip Trousil, Luboš Diviš.

Ostatní výsledky 25. kola: Klobuky - Žižice 5:0, Lidice - Kročehlavy 1:3, Družec - Kam. Žehrovice 2:1, Velké Přítočno - Vraný B 5:0, Švermov - Slaný B 0:3, Brandýsek - Hrdlív 2:3.

Tabulka po 24. kole ZDE

24. kolo okresního přeboru - 4. 6. 2016

SK Kamenné Žehrovice - SK Běleč 1:2 pk (0:0)

Gól a asistence: Lukáš Volf

Rozhodčí: Řičica

Sestava SK Běleč: Petr Šnobl – Ladislav Sádlo, Ondřej Tyburec, Marek Dvořák, Jan Čermák - Miroslav Tyburec (64. Filip Trousil), Karel Hykl, Karel Fejfar, František Kougl - Lukáš  Volf (ČK 71´), Luboš Diviš.

Ostatní výsledky 24. kola: Žižice - Slaný B 0:3, Hrdlív - Švermov 6:0, Vraný B - Brandýsek 1:10, Kročehlavy - Družec 2:0, Klobuky - Lidice 5:2, Hostouň B - Velké Přítočno 4:1.

23. kolo okresního přeboru - 28. 5. 2016

SK Běleč - Kablo Kročehlavy 0:2 (0:0)

Rozhodčí: Říha

Sestava SK Běleč: Petr Šnobl – Marek Dvořák (46. Karel Hykl), Ondřej Tyburec, Zdeněk Trousil, Jan Čermák (46. Ladislav Sádlo) - František Kougl (46. Lukáš Fišer (ČK 77´)), Filip Trousil, Karel Fejfar, David Trousil (ČK 63´) - Michal Rábl (25. Lukáš Volf - 73. Miroslav Tyburec), Luboš Diviš.

Ostatní výsledky 23. kola: Lidice - Žižice 3:0, Družec - Klobuky 4:1, Velké Přítočno - Kam. Žehrovice 1:3, Brandýsek - Hostouň B 4:0, Švermov - Vraný B 5:2, Slaný B - Hrdlív 8:2.

22. kolo okresního přeboru - 21. 5. 2016

Sokol Klobuky - SK Běleč 4:2 (0:1)

Gól a asistence: Michal Rábl (David Trousil), Karel Fejfar z penalty (Filip Trousil)

Rozhodčí: Masopust

Sestava SK Běleč: Petr Šnobl – Marek Dvořák, Karel Fejfar, Ondřej Tyburec, Jan Čermák (71. Vojtěch Bureš) - Lukáš Fišer (25. Karel Hykl), Filip Trousil, David Trousil, František Kougl (75. Miroslav Tyburec) - Michal Rábl, Luboš Diviš.

Ostatní výsledky 22. kola: Kam. Žehrovice - Brandýsek 2:1, Kročehlavy - Velké Přítočno 4:3, Lidice - Družec 3:0, Žižice - Hrdlív 3:1, Vraný B - Slaný B 0:7, Hostouň B - Švermov 0:3.

21. kolo okresního přeboru - 14. 5. 2016

SK Běleč - SK Lidice 0:2 (0:2)

Rozhodčí: Rubeš

Sestava SK Běleč: Petr Šnobl – Marek Dvořák, Ondřej Tyburec, Zdeněk Trousil (46. Lukáš Fišer), Ladislav Sádlo - Michal Rábl (46. František Kougl), Filip Trousil, Karel Fejfar, David Trousil (80. Jan Čermák) - Lukáš Volf, Luboš Diviš.

Ostatní výsledky 21. kola: .Družec - Žižice 0:1, Velké Přítočno - Klobuky 2:1 pk, Brandýsek - Kročehlavy 3:1, Švermov - Kam. Žehrovice 1:2, Hrdlív - Vraný B 8:3, Slaný B - Hostouň B 5:0.

20. kolo okresního přeboru - 7. 5. 2016

Sokol Družec - SK Běleč 3:0 (1:0)

Rozhodčí: Kindl

Sestava SK Běleč: Petr Šnobl – Marek Dvořák, Karel Hykl, Ondřej Tyburec, Jan Čermák - Miroslav Tyburec, Filip Trousil, Karel Fejfar, David Trousil - Lukáš Volf (82. Jiří Smrž), Luboš Diviš.

Ostatní výsledky 20. kola: Kam. Žehrovice - Slaný B 1:3, Žižice - Vraný B 4:0, Kročehlavy - Švermov 3:2 pk, Klobuky - Brandýsek 1:2, Lidice - Velké Přítočno 4:5, Hostouň B - Hrdlív 0:2.

19. kolo okresního přeboru - 30. 4. 2016

SK Běleč - FK Žižice 1:0 (0:0)

Gól a asistence: Ladislav Sádlo (Miroslav Tyburec)

Rozhodčí: Čechovský

Sestava SK Běleč: Petr Šnobl – Marek Dvořák (65. Jan Čermák), Ondřej Tyburec, Zdeněk Trousil (60. Vojtěch Bureš), Ladislav Sádlo - František Kougl, Karel Hykl, Karel Fejfar, Michal Rábl (65. Miroslav Tyburec) - Lukáš Volf (48. Lukáš Fišer), Luboš Diviš.

Ostatní výsledky 19. kola: Velké Přítočno - Družec 0:2, Brandýsek - Lidice 3:0, Švermov - Klobuky 0:1 pk, Hrdlív - Kam. Žehrovice 5:1, Vraný - Hostouň B 0:9, Slaný B - Kročehlavy 4:0.

18. kolo okresního přeboru - 23. 4. 2016

SK Běleč - SK Velké Přítočno 1:2 (1:0)

Gól a asistence: Karel Fejfar z pen. (Lukáš Volf)

Rozhodčí: R. Švagr

Sestava SK Běleč: Vojtěch Bureš – Marek Dvořák, Ondřej Tyburec, Zdeněk Trousil, Ladislav Sádlo - František Kougl, Filip Trousil, Karel Fejfar, Lukáš Volf (46. Michal Rábl) - Jan Čermák, Luboš Diviš.

Ostatní výsledky 18. kola: Kam. Žehrovice - Vraný B 5:1, Žižice - Hostouň B 1:4, Kročehlavy - Hrdlív B 2:1 pen., Klobuky - Slaný B 3:2 pen., Lidice - Švermov 3:5, Družec - Brandýsek 3:0.

17. kolo okresního přeboru - 16. 4. 2016

FK Brandýsek - SK Běleč  0:2 (0:1)

Gól a asistence: Karel Fejfar z pen. (Lukáš Volf), Luboš Diviš (Karel Hykl)

Rozhodčí: Bázler - Müller

Sestava SK Běleč: Petr Šnobl – Marek Dvořák, Karel Hykl, Ondřej Tyburec, Ladislav Sádlo - Michal Rábl (90. Miroslav Tyburec), Filip Trousil, Karel Fejfar, Lukáš Fišer (46. František Kougl) - Lukáš Volf (66. Jan Čermák), Luboš Diviš.

Hodnocení trenéra Miroslava Bureše: V první půli měli domácí mírnou převahu, ale do vyložených šancí je naše mužstvo disciplinovanou a trpělivou hrou nepouštělo. Nejvážnějším ohrožením naší branky byla střela z dvaceti metrů, se kterou si bravurně poradil opět vynikající brankář Šnobl. Na konci prvního poločasu srazil brankář domácích útočníka Volfa a s penaltou si suverénně poradil kapitán Fejfar.

Po změně stran si postupem času vypracovali domácí velkou převahu, v závěru zápasu i tři mimořádné šance, které i kvůli obětavosti našich hráčů na brankové čáře nedokázali proměnit ve vyrovnávací gól. Naopak,  závěru po brejku a nedorozumění brankáře s obráncem se k míči dostal příkladně bojující Diviš a z hranice šestnáctky ho poslal do opuštěné branky.

Ostatní výsledky 17. kola: Velké Přítočno - Žižice 4:2, Švermov - Družec 1:2, Hrdlív - Klobuky 3:4, Vraný B - Kročehlavy 5:2, Slaný B - Lidice 6:1, Hostouň B - Kam. Žehrovice 6:1.

16. kolo okresního přeboru - 9. 4. 2016

SK Běleč - Baník Švermov 0:1 pk (0:0)

Rozhodčí: Štětina

Sestava SK Běleč: Petr Šnobl – Marek Dvořák, Ondřej Tyburec, Zdeněk Trousil (80. Miroslav Tyburec), Ladislav Sádlo - František Kougl, Filip Trousil, Lukáš Fišer, Michal Rábl (70. Jan Čermák) - Lukáš Volf (60. Karel Hykl), Luboš Diviš.

Ostatní výsledky 16. kola: Žižice - Kam. Žehrovice 3:2 pk, Kročehlavy - Hostouň B 0:3, Klobuky - Vraný B 2:0, Lidice - Hrdlív 2:3 pk, Družec - Slaný B 2:3, Velké Přítočno - Brandýsek 1:3.

Fotky z utkání Běleč - Švermov si můžete prohlédnout ZDE!

15. kolo okresního přeboru - 3. 4. 2016

SK Slaný B - SK Běleč 3:2 (0:2)

Gól a asistence: Karel Hykl (Luboš Diviš), Luboš Diviš (Karel Hykl)

Rozhodčí: Stádník

Sestava SK Běleč: Petr Šnobl – Marek Dvořák, Karel Hykl, Ondřej Tyburec, Ladislav Sádlo - František Kougl, Karel Fejfar, Lukáš Fišer, Michal Rábl - Jan Čermák (65. Lukáš Volf), Luboš Diviš(88. Miroslav Tyburec).

V prvním poločase se nám podařilo proměnit dvě šance. Nejdříve po faulu na Luboše Diviše zamířil přesně z přímého kopu Karel Hykl, pak si nejzkušenější hráči role vyměnili a po pasu Karla Hykla si s domácí obranou pohrál Luboš Diviš a zvýšil na rozdíl dvou gólů. Výsledkem 2:0 skončil i první poločas, když nás několikrát podržel brankář Petr Šnobl.

Ve druhé půli jsme byli blízko ke třetímu gólu, ale míč letící do opuštěné branky vyhlavičkoval jeden z domácích obránců na rohový kop.Pak už se díky velkému tlaku prosazovali pouze domácí. Druhý gól dali z pokutového kopu po faulu Karla Fejfara, který navíc viděl po druhé žluté kartě i kartu červenou.

Ostatní výsledky 15. kola: Kam. Žehrovice - Kročehlavy 2:4, Brandýsek - Žižice 3:0, Švermov - Velké Přítočno 2:3, Hrdlív - Družec 3:0, Vraný B - Lidice 6:2, Hostouň B - Klobuky 1:2.

Fotky z utkání Slaný B - Běleč si můžete prohlédnout ZDE!

14. kolo okresního přeboru - 26. 3. 2016

SK Běleč - SK Hrdlív 2:3 pk (0:1)

Gól a asistence: Michal Rábl (Luboš Diviš), Luboš Diviš (Zdeněk Trousil)

Rozhodčí: Mareš

Sestava SK Běleč: Petr Šnobl – Marek Dvořák, Karel Fejfar, Zdeněk Trousil - Ladislav Sádlo, Ondřej Tyburec, Karel Hykl, Filip Trousil - Jan Čermák (46. František Kougl), Luboš Diviš, Michal Rábl.

Ostatní výsledky 14. kola: Žižice - Kročehlavy 3:2 np, Klobuky - Kamenné Žehrovice 5:0, Lidice - Hostouň B 3:1, Družec - Vraný B 4:2, Velké Přítočno - Slaný B 3:2, Brandýsek - Švermov 5:2.

Fotky z utkání SK Běleč - Hrdlív si můžete prohlédnout ZDE!

13. kolo okresního přeboru - 15. 11. 2015

SK Běleč Sokol Vraný B 5:4 pen. (3:1)

Gól a asistence: Luboš Diviš (Lukáš Volf), Filip Trousil z penalty (Lukáš Volf), Luboš Diviš (Filip Trousil), Luboš Diviš (Michal Rábl)

Rozhodčí: Blažej,

Sestava SK Běleč: Jiří Smrž – Marek Dvořák, Zdeněk Trousil, Ladislav Sádlo – Michal Rábl, Lukáš Fišer, Karel Fejfar, Filip Trousil – Lukáš Volf (80. Miroslav Tyburec), Luboš Diviš, František Kougl (65. Jan Čermák).

Ostatní výsledky 13. kola: Švermov - Žižice 7:0, Brandýsek - Slaný B 3:1, Velké Přítočno - Hrdlív 3:1, Družec - Hostouň B 0:2, Lidice - Kam. Žehrovice 4:1, Klobuky - Kročehlavy 2:0.

Fotky z utkání SK Běleč - Vraný B si můžete prohlédnout ZDE!

12. kolo okresního přeboru - 8. 11. 2015

Sokol Hostouň B - SK Běleč 9:1 (3:0)

Gól a asistence: Filip Trousil z penalty (Lukáš Volf)

Sestava SK Běleč: Jiří Smrž – Marek Dvořák, Ondřej Tyburec (46. Miroslav Tyburec), Ladislav Sádlo – Michal Rábl, Lukáš Fišer, Karel Fejfar, Filip Trousil – Lukáš Volf, Luboš Diviš, Jan Čermák.

Ostatní výsledky 12. kola: Kam. Žehrovice - Družec 0:2, Žižice - Klobuky 3:4 pen., Kročehlavy - Lidice 4:1, Vraný B - Velké Přítočno 3:2, Hrdlív - Brandýsek 0:7, Slaný B . Švermov 7:2.

Fotky z utkání Hostouň B - Běleč si můžete prohlédnout ZDE!

11. kolo okresního přeboru - 31. 10. 2015

SK Běleč - SK Kamenné Žehrovice 2:3 pen. (1:1)

Gól a asistence: Karel Fejfar (Michal Rábl), Jan Čermák (Filip Trousil)

Rozhodčí: Choleva

Sestava SK Běleč: Jiří Smrž – Marek Dvořák, Ondřej Tyburec, Ladislav Sádlo – Lukáš Fišer, Karel Hykl, Karel Fejfar, Filip Trousil – Michal Rábl, Lukáš Volf, Jan Čermák.

Hosté se dostali z brejku do vedení, ale ještě do poločasu vyrovnal Karel Fejfar. Po přestávce jsme byl lepším týmem, po příhrávce Filipa Trousila se na zadní tyči prosadil Jan Čermák a vedli jsme 2:1, ale bohužel jsme i přes několik šancí nepřidali třetí gól. V závěru jsme začali zbytečně bránit, hosté toho využili a v 96. minutě vyrovnali. V penaltovém rozstřelu pak byli úspěšnější.

Ostatní výsledky 11. kola: Švermov - Hrdlív 3:4, Brandýsek - Vraný B 3:2, Velké Přítočno - Hostouň B 3:2, Družec - Kročehlavy 1:4, Lidice - Klobuky 3:4, Slaný B - Žižice NE.

Fotky z utkání si můžete prohlédnout ZDE!

Dohrávané utkání 6. kola okresního přeboru - 28. 10. 2015

FK Žižice - SK Běleč 2:1 (0:0)

Gól a asistence: Vojtěch Bureš (Karel Fejfar)

Rozhodčí: Kindl

Sestava SK Běleč: Petr Šnobl (46. JiříSmrž) – Marek Dvořák (46. Ladislav Sádlo), Ondřej Tyburec, Zdeněk Trousil – Lukáš Fišer, Karel Hykl, Karel Fejfar, Filip Trousil – Michal Rábl (60. Miroslav Tyburec), Luboš Diviš (70. Vojtěch Bureš), Lukáš Volf.

V Žižicích se dalo určitě bodovat. My se bohužel vracíme bez bodů a s dvěma vyloučenými hráči. Navíc nemůžeme počítat s Petrem Šnobl, kterého úmyslně atakoval útočník domácích, když měl náš brankář v držení míč a zlomil mu ruku (bohužel za to viděl pouze žlutou kartu). Skŕe se měnilo až ve druhém poločase. Nejdříve Jiří Smrž chytil tutovku domácích, ale pak jsme zbytečně dvakrát inkasovali. Osm minut před koncem jsme snížili gólem Vojtěcha Bureše, kterému přihrál před prázdnou branku Karel Fejfar a v poslední mintě neproměnil velkou šanci Karel Hykl. Bohužel už předtím byl za protesty vyloučený Miroslav Tyburec a po závěrečném hvizdu viděl červenou kartu ještě Vojtěch Bureš. A Zdeněk Trousil dostal čtvrtou žlutou kartu, takže ani on nebude v sobotu v dalším utkání k dispozici.

10. kolo okresního přeboru - 24. 10. 2015

KABLO KROČEHLAVY - SK Běleč 4:2 (2:1)

Góly a asistence: Filip Trousil z penalty (Lukáš Volf), Michal Rábl (Lukáš Volf)

Rozhodčí: Bázler

Sestava SK Běleč: Jiří Smrž – Marek Dvořák, Ondřej Tyburec, Zdeněk Trousil – Michal Rábl, Filip Trousil (85. David Trousil), Lukáš Fišer, Ladislav Sádlo – Jan Čermák (46. Miroslav Tyburec), Luboš Diviš, Lukáš Volf (80. Petr Šnobl).

Ostatní výsledky 10. kola: Kam. Žehrovice - Velké Přítočno 4:7, Žižice - Lidice 1:3, Klobuky - Družec 1:0 pen., Vraný B - Švermov 1:4, Hrdlív - Slaný B 1:4, Hostouň B - Brandýsek 4:1.

9. kolo okresního přeboru - 17. 10. 2015

SK Běleč - SK Klobuky v Čechách 0:2 (0:2)

Rozhodčí: Šulek

Sestava: Petr Šnobl – Ladislav Sádlo (80. Jan Čermák), Ondřej Tyburec, Zdeněk Trousil – Filip Trousil, Karel Hykl, Karel Fejfar, David Trousil (70. Miroslav Tyburec) - František Kougl (10. Lukáš Fišer), Lukáš Volf, Michal Rábl (50. Luboš Diviš).

Bohužel jsme tentokrát doplatili na žalostnou koncovku. Za bezbrankového stavu neproměnil stoprocentní šanci Lukáš Fišer. za stavu 0:1 netrefili prázdnou branku Karel Fejfar a ve druhém poločase Luboš Diviš. Hosté naopak ze dvou šanci dali dva góly. Ale odehráli jsme vyrovnané utkání a musíme věřit, že se nám v dalších zápasech bude dařit v koncovce podstatně lépe.

Ostatní výsledky 9. kola: Hrdlív - Žižice 1:3, Švermov - Hostouň B 2:1, Brandýsek - Kam. Žehrovice 2:1 pen., Velké Přítočno - Kročehlavy 2:0, Družec - Lidice 3:2, Slaný B - Vraný B 3:7.

Fotky z utkání si můžete prohlédnout ZDE!

8. kolo okresního přeboru - 10. 10. 2015

SK Lidice - SK Běleč 2:3 pk (1:0)

Góly: František KOUGL (Lukáš Volf), Karel FEJFAR z pen. (Filip Trousil)

Sestava: Petr Šnobl – Marek Dvořák, Ondřej Tyburec, Zdeněk Trousil – Lukáš Fišer (46. Vojtěch Bureš, 77. Miroslav Tyburec), Karel Hykl, Karel Fejfar, Filip Trousil - Ladislav Sádlo, Lukáš Volf (88. Jan Čermák), Michal Rábl (46. František Kougl).

V první poločase byli domácí daleko nebezpečnější a po dvaceti minutách se dostali do vedení. Při dalších šancích nás podržel brankář Petr Šnobl. Na druhé straně mohl vyrovnat po krásné individuální akci Lukáš Volf, ale přestřelil domácí branku.

Ve druhém poločase jsme se zlepšili, byli jsme důraznější a brzy vyrovnali. Po přihrávce Karla Hykla se dostal za domácí obranu Lukáš Volf, kterého mimo pokutové území fauloval brankář domácích a následující výhodu dokázal využít František Kougl, který dorazil míč do prázdné branky. Hned za dvě minuty měl střelec první branky další velkou šanci, ale tentokrát se mu zakončení napodařilo. Pak se dostaly ke slovu Lidice, když se po standardní situaci vrátily do vedení. O vyrovnání se postaral z pokutového kopu Karel Fejfar, který tak potrestal faul na Filipa Trousila.

Po nerozhodném výsledku přišly na řadu pokutové kopy, které postupně proměnili Karel Fejfar, Karel Hykl a Marek Dvořák. Druhý střelec domácích poslal míč nad brank a tak jsme mohli oslavit druhý bod.

Ostatní výsledky 8. kola: Kamenné Žehrovice - Švermov 4:1, Žižice - Družec 2:0, Klobuky - Velké Přítočno 1:2, Kročehlavy - Brandýsek 4:2, Vraný B - Hrdlív 2:5, Hostouň B - Slaný B 0:3.

7. kolo okresního přeboru - 3. 10. 2015

SK Běleč - SK Družec 1:2 pk (1:0)

Góly: Karel FEJFAR (Lukáš Volf)

Rozhodčí: Švagr ml.

Sestava: Jiří Smrž – Marek Dvořák, Ondřej Tyburec, Zdeněk Trousil (46. František Kougl), Ladislav Sádlo – Lukáš Fišer (70. Jan Čermák), Karel Hykl, Karel Fejfar, Filip Trousil (80. Miroslav Tyburec) – Lukáš Volf, Luboš Diviš.

V prvním poločase jsme měli třikrát štěstí při standardních situacích Družce, při kterých dvakrát zazvonila tyč naší branky. Na druhé straně jsme dokázali využít rychlosti Lukáše Volfa a dostávali jsme se také do šancí. Jednu z nich využil Karel Fejfar.

Po přestávce se dokázali prosadit i hosté a bylo to po další standardce. Nerozhodný výsledek vydržel až do devadesáté minuty a o držiteli druhého bodu muselu rozhodnout penalty. V nich byli lepší hosté, když v našem dresu mířil vedle Lukáš Volf.

Ostatní výsledky 7. kola: Vraný B - Žižice 1:2 pk, Hrdlív - Hostouň B 2:6, Švermov - Kročehlavy 1:4, Brandýsek - Klobuky 1:5, Velké Přítočno - Lidice 5:3, Slaný B - Kam. Žehrovice 8:0.

Pár fotek ZDE

5. kolo okresního přeboru - 19. 9. 2015

SK Velké Přítočno - SK Běleč 1:0 (0:0)

Sestava: Jiří Smrž – Marek Dvořák, Karel Hykl, Zdeněk Trousil (46. Jan Čermák), Ladislav Sádlo – Filip Trousil (75. Miroslav Tyburec), Vojtěch Bureš, Karel Fejfar, David Trousil – Lukáš Volf, Michal Rábl (46. František Kougl).

V prvním poločase nastřelilo každé mužstvo jednou tyč a i na gólové šance to bylo vyrovnané. O přestávce museli kvůli zranění střídat Zdeněk Trousil a Michal Rábl. V průběhu druhého poločasu se k nim přidal i Filip Trousil. Jediný gól jsme dostali, když se nepodařený odkop domácí stopera dostal k nekrytému útočníkovi a ten sám před Jirkou Smržem nezaváhal. Vyrovnat jsme mohli o pár minut později, kdyby Lukáš Volf nechal míč doskákat do branky. Vzhledem k tomu, že byl v ofsajdovém postavení a míč do sítě dorazil, rozhodčí gól neuznal.

Ostatní výsledky 5. kola: Vraný B - Kam. Žehrovice 0:3, Hrdlív - Kročehlavy 1:5, Švermov - Lidice 3:1, Brandýsek - Družec 2:1, Hostouň B - Žižice NE, Slaný B - klobuky NE.

4. kolo okresního přeboru - 12. 9. 2015

SK Běleč - FK Brandýsek 4:1 (1:1)

Góly: Filip Trousil (Karel Hykl), Filip Trousil (Karel Hykl), David Trousil (Filip Trousil), Karel Fejfar z pen. (Lukáš Volf)

Rozhodčí: Hudera - Štětina, laik

Sestava: Petr Šnobl – Marek Dvořák (80. Miroslav Tyburec), Karel Hykl, Zdeněk Trousil, Jan Čermák – Filip Trousil, Lukáš Fišer, Karel Fejfar, David Trousil – Lukáš Volf, Michal Rábl (75. František Kougl).

První gól jsme vstřelili po centru Karla Hykla a hlavičce Filipa Trousila. Ten krásně poslal míč přes celou branku až k zadní tyči soupeřovy branky. Hosté vyrovnali po pěkné individuální akci, kterou zakončil jejich hráč kličkou brankáři a střelou do odkryté branky.

Po důrazné domluvě v kabině jsme ve druhém pločase přidali a do vedení jsme se dostali opět po přímém kopu a opět ho hlavou zakončil na přední tyči Filip Trousil. Stejný hráč pak nádhernou kolmicí poslal do šance bratra Davida, který křížnou střelou zvýšil na rozdíl dvou gólů. Definitivní tečku výsledku dal z pokutového kopu po faulu na Lukáše Volfa Karel Fejfar.

Ostatní výsledky 4. kola: Kam. Žehrovice - Hostouň B 2:0, Kročehlavy - Vraný B 12:1, Družec - Švermov 2:1, Lidice - Slaný B 4:3 pen., Klobuky - Hrdlív 1:2, Žižice - Velké Přítočno 2:5.

Pár fotek z utkání s Brandýskem ZDE!

3. kolo okresního přeboru - 5. 9. 2015

Baník Švermov - SK Běleč 1:3 (0:1)

Góly: Karel Hykl (Lukáš Volf), Karel Fejfar z pen. (Lukáš Volf), Michal Rábl (Filip Trousil)

Rozhodčí: Gaži , Stádník, laik

Sestava: Jiří Smrž – Marek Dvořák, Karel Hykl, Zdeněk Trousil, Ladislav Sádlo (78. Miroslav Tyburec) – Filip Trousil, Lukáš Fišer, Karel Fejfar (70. Jan Čermák), David Trousil – Lukáš Volf (60. Michal Rábl), Luboš Diviš (80. František Kougl).

Ve Švermově jsme byli po celý zápas lepším týmem a měli jsme vyhrát vyšším rozdílem. Do vedení jsme se dostali z přímého kopu po faulu na Lukáše Volfa, když Karel Hykl krásně vymetl šibenici domácí branky. Domácí navíc od té doby hráli o deseti, protože jejich hráč viděl druhou žlutou kartu. V prvním poločasu jsme mohli i zvýšit, ale ani jednu z mnoha standardních situací jsme neproměnili.

Hned v úvodu druhého poločasu vstřelil po faulu na Lukáš Volfa s pokutového kopu Karel Fejfar druhý gól a tím prakticky utkání rozhodl. Třetí branku dal po přihrávce Filipa Trousila střídající Michal Rábl. Domácí korigovali až v závěru zápasu, když Jiří Smrž podcenil střelu z pětavaceti metrů a ta skončila v síti.

Ostatní výsledky 3. kola: Kam. Žehrovice - Žižice 2:1, Vraný B - Klobuky 0:10, Hrdlív - Lidice 3:5, Brandýsek - Velké Přítočno 3:1, Hostouň B - Kročehlavy 2:3, Slaný B - Družec 1:0

Pár fotek ZDE!

2. kolo okresního přeboru - 29. 8. 2015

SK Běleč – SK Slaný B 3:0 (0:0)

Góly: Michal Rábl (David Trousil), Karel Fejfar z pen. (Lukáš Volf), David Trousil (Filip Trousil)

Rozhodčí: Choleva – Švagr, Vokoun

Sestava: Petr Šnobl – Marek Dvořák, Ondřej Tyburec, Zdeněk Trousil, Ladislav Sádlo – Filip Trousil, Lukáš Fišer (46. Karel Hykl), Karel Fejfar, David Trousil (85. Jan Čermák) – František Kougl (46. Michal Rábl), Lukáš Volf (75. Miroslav Tyburec).

Do utkání jsme nastoupili zakřiknutě a v prvním poločase byl soupeř lepší. Nás několikrát podržel výbornými zákroky brankář Petr Šnobl.

Ve druhém poločase jsme přidali na důrazu a to se slánským fotbalistům moc nelíbilo. Navíc jsme se dostali do vedení, když Lukáš Volf s Davidem Trousilem připravili snadnou pozici pro střídajícího Michala Rábla. Druhý gól přidal z penalty po faulu na Lukáše Volfa Karel Fejfar a skóre utkání uzavřel po krásné přihrávce Filipa Trousila jeho bratr David.

Hosté si za rozhodnutého stavu vypracovali ještě pár šancí, ale Petr Šnobl chytal spolehlivě a udržel čisté konto. Po dvou odehraných zápasech tak máme plný počet bodů a se startem do soutěže tak musíme být absolutně spokojení.

Ostatní výsledky 2. kola: Žižice - Brandýsek 4:3, Velké Přítočno - Baník Švermov 4:3, Družec - Hrdlív 0:1 pen., Lidice - Vraný B 7:0, Klobuky - Hostouň B 0:1 pen., Kročehlavy - Kam. Žehrovice 3:1

1. kolo okresního přeboru - 22. 8. 2015

Sokol Hrdlív - SK Běleč 1:3 (0:1)

Góly a asistence: Karel Hykl (Lukáš Volf), David Trousil (Filip Trousil), Miroslav Tyburec (Michal Rábl)

Rozhodčí: Bázler , Řičica, Můller

Sestava SK Běleč: Petr Šnobl - Marek Dvořák, Ondřej Tyburec, Zdeněk Trousil (80. Michal Rábl), Ladislav Sádlo - Filip Trousil, Vojtěch Bureš, Karel Fejfar (85. Miroslav Tyburec), David Trousil - Karel Hykl, Lukáš Volf.

Ostatní výsledky 1. kola: Švermov - Brandýsek 4:1, Vraný B - Družec 0:4, Kročehlavy - Žižice 1:0, Kam. Žehrovice - Klobuky 0:1, Hostouň B - Lidice 5:2, Slaný B - Velké Přítočno 5:2.

V úvodním zápase okresního přeboru jsme byli lepším týmem a už do přestávky jsme mohli vyhrávat vyšším rozdílem. Zejména šance Lukáše Volfa v závěru prvního poločasu volala po gólu. Nicméně ve druhém poločasu jsme po vyrovnávacím gólu správně zareagovali a gólem Davida Trousila se vrátili do vedední, V závěru se vydařilo střídání, když po přihrávce Michala Rábla skóroval Miroslav Tyburec.