Úvod » Jarní část sezony 2014/2015

Podzim 2014

publikováno 27.02.2015 (aktualizováno 02.03.2015)

Podzim 2014 se nám nadmíru vydařil, i když úvod sezony tomu moc nenapovídal. Ve 3. kole jsme přijeli na Doksy pouze s deseti hráči a po utkání odstoupil z funkce trenéra Zdeněk Trousil. Mužstvo tak převzala dvojice nejzkušenějších hráčů Karel Hykl a Luboš Diviš. Navíc jsme získali výraznou posilu z Libušína, Lukáše Volfa a začala série osmi vítězných zápasů a útok na 1. místo tabulky. V čele soutěže jsme i po 13. kole, když na druhé Tuchlovice máme náskok 2 body, na třetí Svinařov 5 bodů.

Výsledky podzimu 2014

1. kolo - 23. 8. 2014

AFK Svinářov – SK Běleč 3:4pk

Góly a asistence: Filip Trousil (Karel Hykl), David Trousil (Luboš Diviš), Luboš Diviš (David Trousil)

Sestava: Petr Šnobl – Marek Dvořák, Ondřej Tyburec, Oldřich Freiberg, Jan Čermák – Ladislav Sádlo, Karel Hykl, Lukáš Fišer, David Trousil – Filip Trousil, Luboš Diviš.

Žlutá karta: David Trousil

Do vedení nás poslal Filip Trousil, ale domácí otočili vývoj zápasu a dostali se do vedení 3:1. Pak byl po faulu na Filipa Trousila vyloučený obránce Svinařova a my jsme dvěma góly dokázali vyrovnat. Na penalty jsme pak byli úspěšnější. Karel Hykl dal, David Trousil nedal, Ondřej Tyburec dal, Marek Dvořák dal a Filip Trousil dal.

2. kolo – 30. 8. 2014

SK Běleč – Slovan Dubí 1:2pk

Gól a asistence: Luboš Diviš (Karel Fejfar)

Sestava: Petr Šnobl – Marek Dvořák, Ondřej Tyburec, Zdeněk Trousil, Oldřich Freiberg – Ladislav Sádlo (46. Karel Hykl), Radek Kotačka, Karel Fejfar (60. Jan Čermák), David Trousil – Filip Trousil, Luboš Diviš (89. Miroslav Tyburec).

Žluté karty: Zdeněk Trousil, David Trousil, Marek Dvořák

Dubí se dostalo v prvním poločase do vedení. My jsme vyrovnali po přestávce, když přihrávku Karla Fejfara proměnil Luboš Diviš. Karel Fejfar pak musel pro zranění lýtkového svalu střídat a utkání dospělo až k penaltovému rozstřelu. Ze tří pokusů jsme hned první dva neproměnili Karlem Hyklem a Markem Dvořákem. Hosté byli v obou případech úspěšní a připsali si druhý bod.

3. kolo – 7. 9. 2014

SK Doksy B – SK Běleč 4:2 (2:1)

Góly a asistence: Luboš Diviš (Jan Čermák), Luboš Diviš (Ladislav Sádlo)

Sestava: Vojtěch Bureš – Jan Čermák, Ondřej Tyburec, Marek Dvořák, Miroslav Tyburec – Ladislav Sádlo, Karel Hykl, Lukáš Fišer, David Trousil – Luboš Diviš.

Žluté karty: Miroslav Tyburec, Lukáš Fišer

Bohužel chybělo šest hráčů a tak jsme celé utkání odehráli v deseti. I tak jsme sehráli vyrovnanou partii, ale v koncovce byli lepší domácí. Do vedení nás dostal po centru Jana Čermáka Luboš Diviš, který na začátku druhého poločas vyrovnal na 2:2. To mu centroval Ladislav Sádlo. Pak už stříleli pouze domácí. Po utkání odstoupil z funkce trenéra Zdeněk Trousil. Mužstvo povedou do konce podzimu nejzkušenější hráči Luboš Diviš a Karel Hykl.

4. kolo – 13. 9. 2014

SK Běleč – Sokol Smečno odloženo pro nezpůsobilý terén

5. kolo – 20. 9. 2014

Sparta Kladno – SK Běleč 2:5 (1:2)

Góly a asistence: Lukáš Volf (David Trousil), Lukáš Volf (David Trousil), Luboš Diviš (Lukáš Volf), Luboš Diviš (Karel Hykl), Luboš Diviš

Sestava: Petr Šnobl – Oldřich Freiberg, Ondřej Tyburec, Zdeněk Trousil, Miroslav Tyburec (70. Jan Čermák) – Marek Dvořák, Karel Hykl, Lukáš Fišer, David Trousil – Luboš Diviš, Lukáš Volf.

Žlutá karta: Karel Hykl

Hned v první minutě jsme inkasovali, ale o dvě minuty později se prosadila nová posila Lukáš Volf z Libušína. Ten přidal do přestávky ještě jeden gól. Domácí mohli vyrovnat, ale pokutový kop Petr Šnobl chytil. Po přestávce rozhodl během dvaceti minut hattrickem Luboš Diviš.

Dohrávané 4. kolo – 24. 9. 2014

SK Běleč – Sokol Smečno 3:2 (3:1)

Góly a asistence: Luboš Diviš (Lukáš Volf), Karel Hykl z penalty (Lukáš Volf), Luboš Diviš (Lukáš Fišer)

Sestava: Petr Šnobl – Oldřich Freiberg, Ondřej Tyburec, Zdeněk Trousil, Marek Dvořák – Lukáš Fišer, Vojtěch Bureš (46. Jan Čermák), Karel Hykl, David Trousil – Lukáš Volf (75. Miroslav Tyburec), Luboš Diviš.

Rozhodčí: Gadži mladší

Žluté karty: Lukáš Volf

Neuvěřitelný zápas. Kopali jsme tři desítky a proměnili pouze jednu Karlem Hyklem. Vojtěch Bureš a David Trousil branku netrefili. I hosté snižovali na 2:3 z penalty. Navíc hráli od 25. minuty o deseti. Přesto byli v závěru lepší a velice blízko vyrovnání. Trefili ale tyč a při další šanci nastřelili z bezprostřední blízkosti Petra Šnobla do ramena.

6. kolo – 27. 9. 2014

Čechie Velká Dobrá B – SK Běleč 0:3 (0:1)

Góly a asistence: Filip Trousil (Luboš Diviš), David Trousil (Filip Trousil), Karel Hykl z penalty (Filip Trousil)

Sestava: Petr Šnobl – Oldřich Freiberg, Ondřej Tyburec, Zdeněk Trousil, Marek Dvořák (70. Miroslav Tyburec) – Lukáš Volf (75. Jan Čermák), Karel Hykl, Lukáš Fišer, David Trousil – Filip Trousil, Luboš Diviš.

Žlutá karta: Filip Trousil

7. kolo – 4. října 2014

SK Běleč – Slavoj Kladno 3:0 (1:0)

Góly a asistence: Luboš Diviš (Lukáš Volf), David Trousil, Luboš Diviš (Filip Trousil)

Sestava: Vojtěch Bureš – Oldřich Freiberg, Ondřej Tyburec, Zdeněk Trousil, Miroslav Tyburec – Marek Dvořák, Lukáš Fišer, Filip Trousil, David Trousil – Luboš Diviš (80. Jan Čermák), Lukáš Volf (60. Radek Kotačka)

Rozhodčí: Foršt

Žluté Karty: David Trousil, Zdeněk Trousil

V prvním poločase jsme se dostali do vedení, ale mohli jsme vstřelit ještě další dva góly. Ve druhé půli jsme zaslouženě navýšili skóre na 3:0 a v závěru mohl ještě dvakrát skórovat Jan Čermák a jednu šanci neproměnil Radek Kotačka. Hosté se k ohrožení naší branky prakticky nedostali.

8. kolo – 11. října 2014

SK Vinařice – SK Běleč 3:0 kontumačně, utkání bylo za stavu 3:3 předčasně ukončeno

Góly a asistence: David Trousil, Filip Trousil z penalty (Lukáš Volf), Filip Trousil z penalty (Lukáš Volf)

Sestava: Petr Šnobl – Marek Dvořák, Ondřej Tyburec, Zdeněk Trousil, Miroslav Tyburec – Ladislav Sádlo, David Trousil, Filip Trousil, Jan Čermák – Luboš Diviš, Lukáš Volf.

Červená karta: Petr Šnobl

Utkání se nedohrálo, protože na hrací plochu vběhli pět minut před koncem fanoušci domácího týmu a inzultovali Davida Trousila, který po faulu dostal žlutou kartu. Už předtím byl za strčení do protihráče vyloučený brankář Petr Šnobl. Oba tak budou pravděpodobně chybět v příštím zápase, protože David Trousil viděl čtvrtou žlutou kartu.

9. kolo - 18. října 2014

SK Běleč – SK Lhota 3:1 (2:0)

Góly a asistence: Lukáš Volf (Karel Hykl), Lukáš Volf (Karel Hykl), Filip Trousil z penalty

Sestava: Vojtěch Bureš – Oldřich Freiberg, Ondřej Tyburec, Zdeněk Trousil, Marek Dvořák – Lukáš Fišer, Filip Trousil, Karel Hykl, Ladislav Sádlo (75. Miroslav Tyburec) – Lukáš Volf (72. Jan Čermák), Luboš Diviš.

Vyhráli jsme naprosto zaslouženě, celý zápas jsme byli lepším týmem a mohli dát ještě víc gólů. Zejména Luboš Diviš měl v prvním poločase dvě stoprocentní šance, ale na těžkém terénu nechal vyniknout brankáře Lhoty. Jediný gól jsme inkasovali až deset minut před koncem, ale v zápětí nám Filip Trousil vrátil dvougólové vedení, které jsme udrželi až do závěrečného hvizdu.

10. kolo – 25. října 2014

Sokol Hrdlív – SK Běleč 0:1 (0:0)

Gól a asistence: Filip Trousil z penalty (Lukáš Volf)

Sestava SK Běleč: Jiří Smrž – Oldřich Freiberg, Ondřej Tyburec, Zdeněk Trousil, Marek Dvořák – Lukáš Volf (75. Ladislav Sádlo), Karel Hykl, Lukáš Fišer, David Trousil – Luboš Diviš (85. Jan Čermák), Filip Trousil.

11. kolo – 2. listopadu 2014

SK Běleč – Sparta Dřetovice 2:3 (1:2)

Góly a asistence: Filip Trousil z penalty (Lukáš Volf), Lukáš Volf

Sestava SK Běleč: Jiří Smrž – Miroslav Tyburec (70. Jan Čermák), Oldřich Freiberg, Ondřej Tyburec, Marek Dvořák – David Trousil, Filip Trousil, Lukáš Fišer, Ladislav Sádlo (50. Karel Hykl) – Luboš Diviš, Lukáš Volf.

12. kolo – 9. listopadu

AFK Tuchlovice B – SK Běleč 1:4 (0:3)

Góly a asistence: Karel Hykl (David Trousil), Karel Hykl, Filip Trousil z penalty (Karel Hykl), Filip Trousil (Luboš Diviš)

Sestava SK Běleč: Jiří Smrž – Oldřich Freiberg, Zdeněk Trousil, Ondřej Tyburec, Marek Dvořák – Lukáš Volf (90. Jan Čermák), Lukáš Fišer, Karel Hykl, David Trousil – Luboš Diviš, Filip Trousil (80. Ladislav Sádlo).

13. kolo – 16. listopadu 2014

SK Běleč – Sokol Buštěhrad 8:0 (4:0)

Góly a asistence: Filip Trousil (Marek Dvořák), Marek Dvořák (Filip Trousil), Luboš Diviš (Lukáš Fišer), Lukáš Fišer (David Trousil), Luboš Diviš (Lukáš Fišer), Filip Trousil (Luboš Diviš), Marek Dvořák (Ladislav Sádlo), Filip Trousil (Marek Dvořák)

Sestava SK Běleč: Jiří Smrž (Petr Šnobl) – Jan Čermák, Ondřej Tyburec, Oldřich Freiberg, Marek Dvořák – Ladislav Sádlo, Lukáš Fišer, Filip Trousil, David Trousil – Lukáš Volf, Luboš Diviš.

Hosté přijeli pouze s devíti hráči a na průběhu hry to bylo hodně vidět. My jsme si alespoň s chutí zastříleli a vítězně uzavřeli velice úspěšný podzim.