Originál kolekce na Zoot.cz

Úvod » Oslavy 70 let SK Běleč

Oslavy

publikováno 25.03.2013 (aktualizováno 06.01.2014)

poděkování za pomoc při přípravách: Marek Dvořák,Václav Trousil, Jiří Dvořák, Michal Šnobl,Karel Mach,Miroslav Tyburec,

Ladislav Sádlo,Marek Dvořák ml., Zděnek Trousil ,Zděnek Trousil ml., Karel Hykl,Alena Šnoblová a další

Dále patří díky všem sponzorům,,,,,skupině Paradoksy za skvělou zábavu,Klubu fotbalových internacionálů, obci Běleč,Pivovaru Krušovice,,,, a všem divákům !!!!!!!!                               děkujeme za výbor TJ SK  Běleč       Lukáš Trousil

Krásné sobotní oslavy výročí sedmdesáti let založení sportovního klubu mají za sebou ve Bělči.

Ty začaly už v dopoledních hodinách bohatým programem pro děti, samotné fotbalové mače přišly na řadu od 15 hodin. To se utkala místní stará garda, posílená o pár zajímavých jmen, která v minulosti prošla bělečským fotbalem (byl mezi nimi například i současný trenér Lhoty Míra Bob Toncar) proti ženskému týmu, jenž pod hlavičkou Bělče dlouhá léta hrával 2. ligu.

Pohodové sranda utkání, v němž byl nejvíc vidět s blonďatou parukou a uměle vycpanými ňadry hrající (a neustále pohodurozsévající) Karel Hykl, nakonec skončilo remízou.

Pak už přišel na řadu nejočekávanější moment dne, kdy proti domácímu áčku vyběhli na hřiště internacionálové České republiky.
A nutno podotknout, že ve skvělé sestavě: Ladislav Macho – Günter Bittengel, Jiří Bobok, Jan, Fiala, Radovan Hromádko, Tomáš Kuchař, Tibor Mičinec, Miroslav Mlejnej, Jiří Ondra, Václav Samek, František Štambacher, Ivo Ulich, Petr Rada.

Nádherné utkání s ještě hezčími góly se početné skupině diváků hodně líbilo, fotbalisté je na konec odměnili deseti brankami.
Běleč sice vždy jen dotahovala, ale remízu 5:5 se jim v poslední minutě zápasu podařilo zachránit.

Hattrickem ozdobil utkání Radovan Hromádko, o zbylé dvě branky se podělili Ivo Ulich s Janem Fialou.

Za domácí se prosadil dvakrát Filip Trousil, po jedné brance přidali Lubomír Diviš, Zdeněk Trousil a z penalty Karel Fejfar.

Právě penalty patřily reprezentantům, vyhráli je 4:2.

A internacionálové ovládli i velkou poločasovou soutěž ve střelbě na šampaňské zavěšené ve vinglech brány.

Domácí postavili Davida Trousila a hosté někdejšího zadáka hlavně Pospíchalovy Bohemky Jiřího Ondru.

Šampus trefil střelou z penalty Ondra, z hranice šestnáctky se netrefil ze tří pokusů ani jeden z borců. Bubliny tak putovaly do kabiny reprezentantů.

„Zápas byl plný parádních fotbalových akcí a výborná návštěva zhruba čtyř stovek diváků nadmíru spokojená," těšilo domácího Miroslava Bureše, redaktora Radiožurnálu a dlouholetého mluvčího největších kladenských sportovních klubů – HC a SK.

autor : Rudolf Muzika

Přípravné zápasy jaro 2019
V zimě odehrajeme tři přípravná střetnutí. V tom prvním jsme prohráli s Lužnou 1:5, když naši jedinou branku vstřelil ve druhém poločase za stavu 0:5 Vojtěch Mach po nahrávce Karla Fejfara. Ve druhém přípravném utkání jsme vyhráli 2:1 nad Městečkem, když první dal Ladislav Sádlo a druhý přidala posila ze Sokola Sýkořice Petr Linc. Poslední přípravné utkání jsme odehráli na hřišti Zátiší Rakovník a v extrémním dešti jsme prohráli s Baníkem Lubná 1:6. Jediný náš gól dal Luboš Diviš.

« 04 / 2020 »

Kolik bodů získá SK Běleč na podzim 2019?

méně než 10
0 (0,0%)